REKLAMA

2018-ųjų horoskopas MERGELEI

REKLAMA

MERGELĖ

(08.24 – 09.23)

Šio ženklo atstovams žvaigždės žada gerus metus. Veiklos trokštanti ir energinga Mergelė 2018 metais būtinai suras, kur tinkamai panaudoti savo potencialą, ir pelnys pripažinimą. Jai seksis ir meilės srityje. Net į perdėtą Mergelės griežtumą ir reiklumą sau bei kitiems aplinkiniai žiūrės supratingai ir tinkamai įvertins jos disciplinuotumą.

Mergelės charakteris kaip niekad idealiai tiks prie bendros Geltonojo šuns metų atmosferos. Ji yra pakankamai konservatyvi, nemėgsta išsišokti ir paiso moralės normų. Kad Mergelės reikalai judėtų į priekį, jai nereikės net nieko naujo išgalvoti, užteks išlikti savimi ir daryti tai, ką liepia širdis.

2018 metais Mergelei reikėtų pasistengti tik dėl vieno – kad jos reiklumas aplinkiniams neperaugtų į priekabiavimą. Ypač svarbu bus kontroliuoti save bendraujant su artimaisiais. Neatsargiai išsprūdęs žodis galės sužeisti labai skaudžiai, todėl geriau nepaisyti smulkių partnerio klaidų ir trūkumų.

REKLAMA

Taip pat Mergelei nepakenks būti santūresnei ir taktiškesnei bendraujant su kolegomis. Klaidos, nesusipratimai ir kliūtys būna neišvengiamos dirbant bet kokį darbą, todėl reaguoti į jas per daug emocionaliai nedera. Ypač tolerancija bus naudinga 2018 metais, kai bet kokios neigiamos emocijos galės išprovokuoti konfliktus ir priešiškumą. Mergelei pats laikas pradėti dirbti su savimi ir mokytis kontroliuoti emocijas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA