REKLAMA

2018-ųjų horoskopas SVARSTYKLĖMS

REKLAMA

SVARSTYKLĖS

(09.24 – 10.23)

Svarstyklėms 2018 metais lengviau seksis priimti tinkamus sprendimus. Sustiprės jų pasitikėjimas savimi, jos jausis tvirčiau, sugebės ryžtingai ir užtikrintai imtis įvairių darbų, o tai teigiamai atsilieps jų rezultatams. 2018 metais Svarstyklės galės tikėtis karjeros poslinkių ar didesnių pajamų. Jeigu nesėdės sudėjusios rankų,  joms seksis. Svarstyklėms gali pakenkti jų pomėgis parymoti ir užsimiršti pasinėrus į svajones.

Sustiprėjusi Svarstyklių valia, ryžtas ir organizuotumas neliks nepastebėti. Net išoriškai jos atrodys labiau pasitikinčios savimi, taičiau ši jų savybė neperaugs į pasipūtimą ir aroganciją. Svarstyklės nepraras joms būdingo sumanumo, įžvalgumo ir tolerancijos. Dėl to jos galės tapti puikiais vadovais, sugebančiais organizuoti bet kokį darbą ar renginį, sudėtingą projektą ar iškylą į gamtą.

Asmeniniame gyvenime žvaigždės Svarstyklėms taip pat žada santarvę ir supratimą. Pasitikėjimas savimi joms padės lengviau išspręsti sudėtingus klausimus ir surasti reikalingus kompromisus bendraujant su artimaisiais.

REKLAMA

Jei 2018-aisiais Svarstykles kankins dvejonės ir abejonės, joms reikia įsidėmėti, kad Geltonojo šuns metais žvaigždės palaikys tuos, kurie blaškydamiesi tarp naujovių ir tradicijų pasirenka pastarąsias. Mat šie metai bus palankūs viskam, kas konservatyvu, o naujovėms teks palaukti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA