REKLAMA

2018-ųjų horoskopas SKORPIONUI

REKLAMA

SKORPIONAS

(10.24 – 11.22)

2018 metais žvaigždės Skorpionui rekomenduoja besiginčijant rečiau vartoti tokius žodžius kaip „tiesa“ ir „teisingumas“. Šios sąvokos, žinoma, yra svarbios ir prasmingos, tačiau Skorpionui jos gali tapti ne tik svariu argumentu įtvirtinant savo požiūrį, bet ir užsitęsusio konflikto ar net „metų karo“ priežastimi.

Dėl gresiančių konfliktų pavojaus Skorpionui bus geriausia elgtis taip, kaip jam pačiam atrodo teisinga ir teisėta, t. y. paprastai, nesistengiant bet kokia kaina primesti savo teisingumo supratimo kitiems. Taip bus geriausia ir jam, ir jo artimiesiems.

2018-ieji Skorpionui gali būti labai produktyvūs, nes šie metai bus tarsi specialiai pritaikyti jo charakteriui. Nevaržona energija, stipri valia ir atkaklus tikslo siekimas – šios savybės tikrai nesvetimos Skorpionui. Jis nestokos populiarumo. Aplinkiniai dažnai kreipsis į jį patarimo ir pagalbos. Jo pastangos bus tinkamai įvertintos.

REKLAMA

Kad ir kokių tikslų jis turėtų, Skorpionui visada pavyks surasti rimtų draugų ir patikimų pagalbininkų. Vienintelis dalykas, kuris gali jam gerokai sutrukdyti, jo tiesmukiškumas ir pomėgis atvirai pakritikuoti. Skorpionui patartina vengti konfliktų ir stengtis neįskaudinti žmonių, su kuriais susiduria.

Ypač tai pasakytina apie santykius su partneriu ir kitais šeimos nariais. 2018 metais Skorpionui teks mokytis būti tolerantiškesniam ir atlaidesniam brangaus žmogaus trūkumams ir silpnybėms, bent neparodyti atvirai savo nepasitenkinimo. Kitaip konfliktai su artimaisiais galės sugadinti jam metus, kurie turėtų būti sėkmingi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA