REKLAMA

2018-ųjų horoskopas ŠAULIUI

REKLAMA

ŠAULYS

(11.23 – 12.21)

Šaulio 2018 metais laukia gana ramus gyvenimo periodas. Galbūt pačiam Šauliui jis pasirodys nuobodokas, nes nesuteiks daugybės aštrių emocijų ir nesibaigiančių nuotykių, kurių taip trokšta šio ženklo atstovai, tačiau metai jam bus neblogi, o tai juk yra gerai.

Nerekia manyti, kad 2018 metais Šaulio gyvenime nebus jokių smagių švenčių ir pramogų. Bus, bet ne taip dažnai, kaip jis norėtų. Ir visos linksmybės vyks šiek tiek santūriau, nei įprasta. Tokie turės būti Geltonojo šuns metai – konservatyvūs, be didelių ekscesų ir adrenalino. Seksis tiems, kurie laikysis tradicijų, nebandys išsišokti, sprendimus priims tik gerai apgalvoję. Tokie bus metai, ir nieko nepakeisime.

Svarbiausia 2018 metais nebandyti suteikti savo gyvenimui daugiau linksmybių piktnaudžiaujant alkoholiu ir kitomis abejotinomis priemonėmis. Tai padės tik trumpam, užtat pasekmės bus skaudžios.

REKLAMA

Kur kas geriau skirti 2018 metus tam, kam jie numatyti: ramiam savo reikalų tvarkymui, planų įgyvendinimui, kvalifikacijos kėlimui, saviugdai. 2018 metais Šaulys galės pasiekti reikšmingų laimėjimų: padaryti karjerą, išplėtoti verslą, gauti pelningą projektą, susirasti naują įdomų darbą ar įgyti perspektyvią profesiją. Metus pailsėti nuo emocijų audrų jam tikrai bus naudinga.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA