REKLAMA

2018-ųjų horoskopas OŽIARAGIUI

REKLAMA

OŽIARAGIS

(12.22 – 01.20)

Ožiaragiui 2018 metais žvaigždės ketina suteikti daug gerų šansų. Tai nereiškia, kad jam ims sektis azartiniai žaidimai ir loterijos. Priešingai: bet koks bandymas netiesioginiu, apgaulingu būdu gauti pinigų bus nesėkmingas.

O tai, kas susiję su aktyviu veržimusi į priekį, savo verslo vystymu, karjeros siekimu, planų įgyvendinimu ir asmeniniu tobulėjimu, klostysis kuo puikiausiai. 2018 metais Ožiaragiui atsivers nauji horizontai. Kolegų pagarba, vadovų palankumas, konkurentų pavydas – visa tai lydės jį ištisus metus.

Deja, visi šie teigiami dalykai nenukris Ožiaragiui tarsi iš dangaus – kad tinkamai pasinaudotų metų potencialu, jam reikės įdėti nemažai pastangų. Jei pasiraitęs rankoves energingai imsis darbo, Ožiaragis sugebės lengvai pasiekti visus savo užsibrėžtus tikslus, nes atkaklumo ir kantrybės jam netrūksta iš prigimties.

REKLAMA

Būtent aktyvi Ožiaragio veikla, stipri valia ir užsispyrimas kels aplinkinių simpatijas ir užtikrins  jam bendraminčių palaikymą ir pagalbą. Jeigu jis nuspręs verčiau patinginiauti, laukdamas netikėtų stebuklų, tai palankios perspektyvos taip ir liks neišnaudotos.

Veiklus Ožiaragis nėra įpratęs sėdėti sudėjęs rankas, todėl vargu ar praleis šansus, kuriuos jam paruošė žvaigždės 2018 metais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.