REKLAMA

Angelą sargą turi kiekvienas: kaip su juo susisiekti?

REKLAMA

Savo gimimo valandėlę jūs automatiškai gavote galingą psichinės apsaugos šaltinį –savo angelą sargą. Daugelis ezoterijos žinovų mano, kad ta pati saugančioji būtybė lydi jus per daugelį gyvenimų, per visus jūsų sielos kelionės etapus, vedančius dvasinio nušvitimo link.

Kasdieniame gyvenime jūsų angelas sargas stebi jus visą laiką ir veikia kaip “nematomas taisytojas”, nuolat taisantis ir gydantis net menkiausius jūsų auros pažeidimus. Jo mylinti dvasia taip pat apsaugo jus, kai miegate, atremia neigiamas jėgas.

Jūs galite nežinoti, kad turite angelą sargą, kol koks nors įvykis nepaskatina jus užmegzti su juo psichinį ryšį; paprastai taip atsitinka emocinės krizės metu. Tokia patirtis palieka neišdildomą įspūdį; tai gilus intuityvus besąlygiškos meilės suvokimas.

Tai gali būti ir pirmas žingsnis mokantis bendrauti su savo angelu sargu. Tačiau jūs turite protingai su juo bendradarbiauti; jūsų angelas tikrai ves, gydys ir saugos jus, bet tai nereiškia, kad jūs galite vengti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus.

Kaip susisiekti su savo angelu sargu?

REKLAMA

Maloniais žodžiais ir atitinkamu elgesiu patvirtinkite, kad žinote apie savo angelo buvimą. Pasirinkite laiką reguliariam bendravimui su savo angelu sargu; daugelis žmonių tai daro vakare prieš eidami gulti.

Visada pagalbos prašykite aiškiais, paprastais žodžiais. Jei jus kamuoja sapnai ir neigiami jausmai, prašykite savo angelo jus apsaugoti.

Visą laiką būkite atsivėręs žinioms iš savo angelo sargo, ypač jei jaučiate, kad jūs perspėjamas apie gresiantį pavojų. Nežiūrėkite pro pirštus į savo saugumą – juk jus saugojantis angelas negali pataisyti jūsų laisvos valios.

Kaip šauktis savo angelo sargą?

1. Sutelkite dėmesį į savo kvėpavimą, kol visiškai atsipalaiduosite (kaip meditacija).

2. Švelniai įkvėpdamas (-a) į savo širdies centrą, ramiai paprašykite savo angelo sargo prisiartinti prie jūsų ir kokiu nors ženklu parodyti, kad jis šalia.

3.Leiskite savo angelui sargui apgaubti jus gydančia energija, pajuskite kaip jus apgaubė jo glamonėjantys sparnai.

4. Šioje šilumoje visiškai atsipalaiduokite ir paprašykite pagalbos, kurios jums reikia.

5. Ramiai gerkite gaunamą energiją, kol pajusite, kad jau gana. Nors jūsų angelui sargui padėkos nereikia, pajusite neįveikiamą norą išreikšti savo dėkingumą.

6. Sugrįžkite į savo įprastą psichinio suvokimo būseną ir visą likusią dienos dalį nešiokitės tą besąlygiškos meilės jausmą.

KVIEČIAME dalyvauti konkurse „Mano angelas sargas“.

Apie konkursą ir jo sąlygas skaitykite čia >>>

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA