REKLAMA

2018-ųjų horoskopas VANDENIUI

REKLAMA

VANDENIS

(01.21 – 02.19)

2018 metais žvaigždės Vandeniui siūlo būtinai pailsėti – bet ne nuo darbų, o nuo savo nerimastingo charakterio. Jam reikėtų nusiteikti tam, kad į daugumą jo sumanymų ir idėjų žmonės reaguos be įprastinio entuziazmo.

Deja, kūrybingas Vandenio protas, įpratęs fantazuoti, išradinėti ir ieškoti netikėtų idėjų, bus nuolat gniuždomas konservatyviojo Geltonojo šuns atmosferos. Ten, kur anksčiau Vandeniui užtekdavo poros entuziastingų žodžių, kad sukeltų klausytojų susidomėjimą ir patrauktų juos į savo pusę, 2018 metais jam prireiks stipraus gražbylysčių srauto. Ir vis tiek jo genialios idėjos kitiems žmonėms sukels abejonių, bus net protestų, todėl dažniausiai net nepavyks pradėti jų realizavimo proceso.

Tokių nesėkmių priežastis bus paprasta: iš visų įmanomų kelių 2018 metais žvaigždės laimins tik tradicinius. Visa, kas nauja ir nepatikrinta, bus atmetama, žmonėms atrodys kaip nepatikima ir abejotina. Kūrybingumui, novatoriškumui ir išradingumui teks susidurti su stipriu pasipriešinimu.

REKLAMA

Vandeniui ypač svarbu atsižvelgti į šią 2018 metų ypatybę profesinėje srityje. Norėdamas patraukti į savo pusę kolegas, partnerius ar vadovus, jis turės labai kruopščiai parinkti argumentus. Svarbiausia jam prisiminti, kad įtikinti kitus bus įmanoma ne emocijomis, o geležine logika,  šaltu apskaičiavimu ir konkrečiais skaičiais.

Ir asmeniniame gyvenime Vandeniui bus nepatartina stengtis kuo nors nustebinti mylimą žmogų. Jį sužavėti bus galima tik laikantis tradicijų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA