REKLAMA

2018-ųjų horoskopas ŽUVIMS

REKLAMA

ŽUVYS

(02.20 – 03.20)

Žuvims 2018 metais žvaigždės žada gana ramų ir produktyvų gyvenimo periodą. Jų temperamentas harmoningai derės su bendra Geltonojo šuns metų atmosfera. Dėl to Žuvims atsivers tiesus kelias į sėkmę įvairiose srityse.

Profesinėje veikloje, kur viskas priklauso nuo jų asmeninių pastangų ir darbštumo, Žuvų reikalai klostysis labai gerai. Bendradarbiams, partneriams ir vadovams patiks nuostabus Žuvų sugebėjimas tyliai, be sumaišties dirbti savo darbą, nesiveliant į beprasmiškus ginčus ir postringavimus. Ten, kur kiti tuščiai eikvos jėgas, stengdamiesi įrodyti savo tiesas, Žuvys tyliai ir užtikrintai, be nereikalingų žodžių judės link savo tikslo ir tikrai jį pasieks. Jų sėkmė bus netikėta tiems, kurie daugiausia laiko praleis svarstydami ir ginčydamiesi.

Žinoma, per 2018 metus Žuvų tikslai, planai ir nuotaikos ne kartą pasikeis, tačiau jų sveikas filosofinis požiūris į įvykius išliks nepakitęs. Kad ir kas atsitiktų išoriniame pasaulyje, kad ir kokios audros siaustų, tai nesugebės išmušti Žuvų iš pusiausvyros.

REKLAMA

Taip pat gerai turėtų klostytis ir Žuvų asmeninis gyvenimas. Jų vidinė harmonija ir dvasinė šiluma 2018 metais nepaprastai stipriai trauks žmones, ypač priešingos lyties atstovus. O tai reiškia, kad likimas suteks joms galimybę sustiprinti savo santykius su brangiais žmonėmis, o vienišiems šio ženklo atstovams – susirasti tinkamą partnerį.  Dauguma jų Geltonojo šuns metais atšoks vestuves.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA