REKLAMA

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (gruodžio 18 -24 d.)

REKLAMA

Avinas

Jau savaitės pradžioje būsite linkę perdėtai rizikuoti. Pasistenkite geriau to nedaryti, greičiausiai rizika nepasiteisins. Ketvirtadienį visus sprendimus priimkite savarankiškai, prieš tai pasvėrę visus „už“ ir „prieš“. Penktadienį „nepražiopsokite“ naudingo pasiūlymo. Daugiau dėmesio šią savaitę skirkite šeimai ir vaikams. Savaitgalį ilsėkitės, ilsėkitės, ilsėkitės…

Jautis

Savaitė palanki. Tiesa darbo rezultatai priklausys nuo to kiek energijos įdėsite. Verslo susitikimai bus sėkmingi. Pasistenkite nekonfliktuoti su kolegomis ir vyresnybe, tai neišspręs problemų tik paaštrins santykius.

Dvyniai

REKLAMA

Dvynių ženklo atstovui ši savaitė labai palanki. Pamatysite puikius pastarųjų mėnesių darbo rezultatus, kurie artimiausiu metu padidins Jūsų pajamas. Tai pakels ūpą dirbti dar geriau. Būsite nusiteikę kūrybingai, veiksite ryžtingai. Penktadienį pasistenkite nekonfliktuoti su kolegomis.

Vėžys

Vėžiui ši savaitė žada ne vieną netikėtą įvykį. Savaitės pradžioje galite pasiekti puikių rezultatų darbinėje veikloje. Antroji savaitės pusė palanki priimant svarbius sprendimus, planuojant savo ateitį. Sėkmė priklausys nuo Jūsų gebėjimo reaguoti į aplinkos pokyčius.

Liūtas

Puiki savaitė gimusiems po Liūto ženklu. Pirmoje savaitės pusėje suprasite, kad Jūsų pastangos ir darbas nenuėjo veltui. Tikėtini puikūs rezultatai iš projekto, prie kurio taip atkakliai dirbote pastaruoju metu. Šią savaitę svarbu palaikyti gerus santykius su žmonėmis. Antroji savaitės pusė tinkama poilsiui.

Mergelė

Svarbiausiems darbams atlikti geriausia skirti pirmadienį ir antradienį. Antroje savaitės pusėje daugiau bendraukite su draugais, jie pakels Jums nuotaiką ir įkvėps pasitikėjimo savimi. Ši savaitė labai tinkama ateities darbams planuoti.

Svarstyklės

Pirmoje savaitės pusėje tikėtini konfliktai su kolegomis ar verslo partneriais. Niekam neskolinkite pinigų ir patys jų nesiskolinkite. Tikėtina, kad per skolas bus sugadinti santykiai su Jums naudingais žmonėmis. Savaitės pradžioje galima maloni pažintis.

Skorpionas

Darbo bus daug ir greičiausiai skubaus. Kita vertus šios savaitės darbai turėtų pagerinti Jūsų finansinę situaciją. Pasistenkite nepervargti, išskirkite svarbiausius, prioritetinius darbus, o ne tokius svarbiu palikite ateičiai. Galimi malonūs susitikimai su senais pažįstamais, draugais, kurių ilgą laiką nematėte

Šaulys

Tikriausiai pastaruoju metu galvoje sukasi ne viena nauja idėja. Nesidalinkite savo mintimis su aplinkiniais, geriau įgyvendinkite tai, ką sumanėte. Prieš Jus atsiveria naujos galimybės. Sėkmė Jus lydės, tačiau tai nereiškia, kad triumfuosite įdėję minimalias pastangas. Padirbėkite iš peties.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovui savaitė bus rami, jokių svarbių įvykių žvaigždės nežada. Gyvensite šventinėmis nuotaikomis. Ne tinginiaukite ir neatidėliokite darbų, visgi nuveikti galite nemažai. Antroji savaitės pusė palanki spręsti šeimos ir namų ūkio problemas.

Vandenis

Ši savaitė – puikus laikas, ypači kūrybinių profesijų atstovams. Tikėtini dideli, bet teigiami pokyčiai darbinėje veikloje. Būsite kūrybingi ir iniciatyvūs. Atidžiai sekite naujienas, kad nepraleisti Jums svarbios informacijos.

Žuvys

Būsite nusiteikę kūrybingai, aplankys ne viena įdomi idėja. Reikėtų skirti daugiau dėmesio artimiausios ateities darbų planavimui, prioritetinių darbų išskyrimui, nes eikvojate per daug laiko ir energijos nereikšmingiems darbams. Pirmadienį geriau nepradėti nieko naujo. Visą savaitę stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Savaitgalis labai tinkamas išvykoms su šeima ar draugais.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA