REKLAMA

Meilės horoskopas 2018 metams

REKLAMA

Bene labiausiai visiems rūpi, kaip klostysis širdies reikalai kitais metais. Ar būsime mylimi? Ar mylėsime patys? Ką šiuo atžvilgiu mums žada žvaigždės?

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20 d.)

Avinas2018 metais gali tekti permąstyti, ar tai, kas atrodė savaime suprantama, tikrai taip ir buvo. Deja, ateinantys metai atneš nestabilumą meilės srityje ir jums teks iš naujo permąstyti, kas tikra, o kas – ne. Metų pradžioje jausitės praradę savitvardą, tačiau tuomet, jei šalia savęs turite mylimą žmogų, jis gali padėti jums atsitiesti. 2018 metai yra palankūs nutraukti niekur nevedančius santykius. Tikėtina, kad suprasite, kaip svarbu šalia savęs turėti ištikimus ir palaikančius žmones, todėl imsite ieškoti to, kas yra tikra. Vieniši Avinai ateinančiais metais nebus nusiteikę leistis į atsitiktines pažintis, bet visa tai – tik į naudą. Pagaliau suprasite, ko jums iš tiesų reikia ir imsite to atkakliai siekti. Jei esate apsisprendę įteisinti savo meilės ryšius, 2018 metai tam puikiai tinka. Vis dėlto, skubėti tikrai nėra reikalo.

JAUTIS ( (balandžio 21 – gegužės 21 d.)

JautisAteinantys metai Jaučiams bus gana stabilūs, tačiau jie tikrai neprimins romantiškos idilės. Svarbiausi atrasti pakankamai laiko savo artimiesiems, nes priešingu atveju galite sulaukti jų priekaištų. Jei esate įsipareigoję, meilės fronte didelių permainų nenusimato – atrodys, kad viskas teka sava vaga. Vienišiems Jaučiams gali pasitaikyti progų susipažinti su priešingos lyties atstovais – ar tuo pasinaudosite, priklausys tik nuo jūsų pačių. Didelė tikimybė, kad ateinančiais metais daugiau laiko praleisite darbe, tad nuolat teisinsitės laiko trūkumu, ir galbūt būtent dėl to praleisite palankias progas užmegzti naujus santykius. 2018-aisiais Jaučiai norės jaustis nepriklausomi nuo kitų, todėl per daug nesisielos, jei nepavyks užmegzti naujos draugystės. Tikėtina, kad tam bus palankesnis vėlesnis metas, o 2018 metais daugiau laiko skirsite sau ir savo karjerai.

REKLAMA

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21 d.)

DvyniaiDvyniai pagaliau galės lengviau atsikvėpti ir daugiau laiko skirs santykių puoselėjimui. 2018 metai yra labai palankūs romantiškoms kelionėms ir šeimos išvykoms – tai padės dar labiau sustiprinti tarpusavio ryšį. Daugiau laiko norėsite praleisti su savo antrąja puse ir tuo tikrai pradžiuginsite savo mylimą asmenį. Tikėtina, kad Dvyniai nuspręs įteisinti savo santykius arba atnaujins santuokos įžadus. Vieniši Dvyniai sulauks daugybės palankių progų įsipareigoti. Be didelių pastangų pavyks užmegzti naujas pažintis ir, kas žino, galbūt tai išsirutulios į gražią draugystę. Vis dėlto, patartina būti atsargiems ir nesivelti į atsitiktinius meilės nuotykius – tai gali būti net labai ne į naudą.

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 23 d.)

VėžysVėžiams pagaliau pavyks susivokti savyje. Jei esate įsipareigoję, pagaliau tinkamai įvertinsite, ar verta tęsti užmegztus santykius, ar vis dėlto geriausia juos nutraukti. Nebijokite permainų – 2018 metai tam bus iš tiesų labai palankūs. Ateinantys metai jums žada daugybę naujų pažinčių, tačiau gali būti sunku atsirinkti, kurie nauji pažįstami su jumis bendrauja tik dėl naudos, o kurie – paprasčiausiai vedini noro bendrauti. Jei nesate įsipareigoję, tikėtina, kad 2018 metais tai nepasikeis – nors trumpalaikių pažinčių tikrai nestigs, tačiau tikimybė, kad iš jų kas nors išsivystys, yra labai menka. Nesisielokite, jei naujai užmegztos pažintys greitai nutrūks – visa tai bus tik į naudą. Daugiau laiko skirkite sau ir nekreipkite dėmesio į tai, ką apie jus kalba kiti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA