REKLAMA

Bendras 2018 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams

REKLAMA

2018 metai smarkiai skirsis nuo 2017-ųjų. Jeigu šie metai pasižymėjo netikėtumais ir nenuspėjamais įvykiais, tai kitais metais bus vertinamas atkaklus tikslo siekimas ir nesiblaškymas. Tai reiškia, kad žvaigždės stiprins mūsų valią, užsispyrimą, energingumą, tvirtybę bei tiesumą ir palaikys žmones, kuriems būdingi šie bruožai.

Deja, ten, kur vyrauja tvirtybė, atkaklumas ir ryžtas, diplomatijai ir lankstumui nebelieka vietos. Tada neišvengiamai kyla barnių. 2018 metai kiekvienam atvers daug naujų galimybių, tačiau pasinaudoti jomis gali nepavykti dėl kokio nors kvailo konflikto.

Svarbiausias patarimas visiems Zodiako ženklams 2018 metais: stenkitės nesiginčyti ir išvengti konfliktų! Jeigu norėsite išlikti tiesūs, tai pasilaikykite savo nuomonę sau ir nebandykite niekam jos primesti. To užteks, kad išvengtumėte konfliktų.

Nepaisant didelių ekonominių krizių ir politinių sukrėtimų pavojaus, 2018-ieji bus labai palankūs verslui ir karjerai. Tuo patartina pasinaudoti. Kad pavyktų, reikėtų laikytis kelių paprastų taisyklių: nesivelti į beprasmiškus ginčus, ramiai, nesinervinant, bet nuosekliai žengti savo keliu, stengtis negudrauti ir neapgaudinėti kitų. Bet koks melas ir sukčiavimas turės nemalonių pasekmių.

Užteks laikytis šių paprastų taisyklių, kad jus lydėtų sėkmė užsiimant verslu, mokslais, darant karjerą ir net meilės sferoje.

REKLAMA

AVINAS

(03.21 – 04.20)

Avinas

2018 metais Avinui rekomenduojama nuosekliai mokytis diplomatijos ir stengtis tapti taktiškesniam. Šie metai jam žada neblogų perspektyvų, tačiau jis gali nukentėti ir prarasti materialinės gerovės dalį per savo tiesmukiškumą ir atvirumą. Nereikia pamiršti, kad tiesumas ir atvirumas iš principo yra geri bruožai, bet Avinui tikrai praverstų tolerancijos ir takto jausmas. Visai nebūtina išsakyti savo „neginčijamos“ nuomonės, kai niekas to neprašo.

Apskritai 2018 metais Avinui bus naudinga mažiau kalbėti ir daugiau dirbti. Padidėjęs jo energingumas padės nuversti kalnus, o gaišti laiką tuštiems pokalbiams geriau būtų kokiais kitais, mažiau jam palankias metais.

Apskritai, norint, kad viskas sektųsi, Avinui reikia atsižvelgti į dar vieną Geltonojo šuns metų ypatybę – aplinkiniai žmonės labai atsargiai ir su dideliu nepasitikėjimu žiūrės į bet kokią klastą. Jeigu Avinas norės užsirekomenduoti kitų (taip pat ir viršininkų) akyse kaip geras žmogus, jam nereikės pateikti jokių revoliucingų ar genialių idėjų. 2018 metais bus kur kas paprasčiau užkariauti kitų simpatijas veikiant apdairiai ir pasirenkant senus patikrintus kelius vietoj naujų nežinomų takų.

Jeigu Avinui gims genialių idėjų, tai žvaigždės jam pataria nesistengti nieko itikinėti, geriau pasilaikyti jas sau. Būtent šios idėjos po kurio laiko padės jam pasiekti įspūdingų laimėjimų.

JAUTIS

(04.21 – 05.20)

Jautis

Jaučiui žvaigždės paruošė malonių staigmenų. 2018 metais sėkmė jį lydės praktiškai visose gyvenimo sferose – ir karjeros, ir mokslo, ir verslo, ir meilės. Aplinkiniams darys įspūdį Jaučio ramumas, pasitikėjimas savimi ir sveikas protas, kuris puikiai derės su jo gyvenimo džiaugsmu ir optimizmu.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA