REKLAMA

Bendras 2018 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams

REKLAMA

Ypač tai pasakytina apie santykius su partneriu ir kitais šeimos nariais. 2018 metais Skorpionui teks mokytis būti tolerantiškesniam ir atlaidesniam brangaus žmogaus trūkumams ir silpnybėms, bent neparodyti atvirai savo nepasitenkinimo. Kitaip konfliktai su artimaisiais galės sugadinti jam metus, kurie turėtų būti sėkmingi.

ŠAULYS

(11.23 – 12.21)

Šaulys

Šaulio 2018 metais laukia gana ramus gyvenimo periodas. Galbūt pačiam Šauliui jis pasirodys nuobodokas, nes nesuteiks daugybės aštrių emocijų ir nesibaigiančių nuotykių, kurių taip trokšta šio ženklo atstovai, tačiau metai jam bus neblogi, o tai juk yra gerai.

REKLAMA

Nerekia manyti, kad 2018 metais Šaulio gyvenime nebus jokių smagių švenčių ir pramogų. Bus, bet ne taip dažnai, kaip jis norėtų. Ir visos linksmybės vyks šiek tiek santūriau, nei įprasta. Tokie turės būti Geltonojo šuns metai – konservatyvūs, be didelių ekscesų ir adrenalino. Seksis tiems, kurie laikysis tradicijų, nebandys išsišokti, sprendimus priims tik gerai apgalvoję. Tokie bus metai, ir nieko nepakeisime.

Svarbiausia 2018 metais nebandyti suteikti savo gyvenimui daugiau linksmybių piktnaudžiaujant alkoholiu ir kitomis abejotinomis priemonėmis. Tai padės tik trumpam, užtat pasekmės bus skaudžios.

Kur kas geriau skirti 2018 metus tam, kam jie numatyti: ramiam savo reikalų tvarkymui, planų įgyvendinimui,kvalifikacijos kėlimui, saviugdai. 2018 metais Šaulys galės pasiekti reikšmingų laimėjimų: padaryti karjerą, išplėtoti verslą, gauti pelningą projektą, susirasti naują įdomų darbą ar įgyti perspektyvią profesiją. Metus pailsėti nuo emocijų audrų jam tikrai bus naudinga.

OŽIARAGIS

(12.22 – 01.20)

Ožiaragis

Ožiaragiui 2018 metais žvaigždės ketina suteikti daug gerų šansų. Tai nereiškia, kad jam ims sektis azartiniai žaidimai ir loterijos. Priešingai: bet koks bandymas netiesioginiu, apgaulingu būdu gauti pinigų bus nesėkmingas.

O tai, kas susiję su aktyviu veržimusi į priekį, savo verslo vystymu, karjeros siekimu, planų įgyvendinimu ir asmeniniu tobulėjimu, klostysis kuo puikiausiai. 2018 metais Ožiaragiui atsivers nauji horizontai. Kolegų pagarba, vadovų palankumas, konkurentų pavydas – visa tai lydės jį ištisus metus.

Deja, visi šie teigiami dalykai nenukris Ožiaragiui tarsi iš dangaus – kad tinkamai pasinaudotų metų potencialu, jam reikės įdėti nemažai pastangų. Jei pasiraitęs rankoves energingai imsis darbo, Ožiaragis sugebės lengvai pasiekti visus savo užsibrėžtus tikslus, nes atkaklumo ir kantrybės jam netrūksta iš prigimties.

Būtent aktyvi Ožiaragio veikla, stipri valia ir užsispyrimas kels aplinkinių simpatijas ir užtikrins jam bendraminčių palaikymą ir pagalbą. Jeigu jis nuspręs verčiau patinginiauti, laukdamas netikėtų stebuklų, tai palankios perspektyvos taip ir liks neišnaudotos.

Veiklus Ožiaragis nėra įpratęs sėdėti sudėjęs rankas, todėl vargu ar praleis šansus, kuriuos jam paruošė žvaigždės 2018 metais.

VANDENIS

(01.21 – 02.19)

Vandenis

2018 metais žvaigždės Vandeniui siūlo būtinai pailsėti – bet ne nuo darbų, o nuo savo nerimastingo charakterio. Jam reikėtų nusiteikti tam, kad į daugumą jo sumanymų ir idėjų žmonės reaguos be įprastinio entuziazmo.

REKLAMA