REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (12.25-12.31)

REKLAMA

Kokia bus paskutinė šių metų savaitė visiems Zodiako ženklams?

Avinas

Avino ženklo atstovui šią savaitę labai svarbus pozityvus nusiteikimas. Daugiau dėmesio skirkite veiklai, kuri gali duoti greitų rezultatų, tai gali pagerinti Jūsų finansinę situaciją. Antra savaitės pusė tinkama aktyviam poilsiui. Venkite konfliktų su artimaisiais.

Jautis

Jaučio ženklo atstovai šia savaitę bus labai aktyvūs, todėl greitai ir nesunkiai atliks bet kokią užduotį. Visgi priimant svarbius sprendimus reikėtų analizuoti situaciją. Antroje savaitės pusėje daugiau bendraukite su draugais, tikėtina, kad būtent iš jų gausite ne vieną naudingą patarimą.

REKLAMA

Dvyniai

Jausite mylimo žmogaus palaikymą, tik nereikalaukite iš jo daugiau, nei jis gali duoti. Trečiadienį padidėjusi ginčų ir konfliktų tikimybė. Žvelkite į viską pozityviau, pykčio paveikti galite pridaryti nepataisomų dalykų. Ketvirtadienį tikėtini nesutarimai kuriant ateities planus. Jeigu užsispyrę laikysitės savo pozicijos, bus tik blogiau. Pasistenkite rasti kompromisą.

Vėžys

Šią savaitę žvaigždės pataria gerai pagalvoti prieš ką sakant ar darant, nes yra tikimybė priimti skubotus, neteisingus sprendimus. Daugiau laiko skirkite artimiems žmonėms, jiems dabar labai reikalingas jūsų dėmesys. Savaitgalį leiskite su šeima.

Liūtas

Šią savaitę, prieš priimdami svarbius sprendimus, pasitarkite su kompetentingais kolegomis. Trečiadienį tikėtina labai įdomi pažintis, tik nesėdėkite namuose, daugiau bendraukite. Ketvirtadienį vertėtų atkreipti dėmesį į santykius su aplinkiniais, kolegomis. Pamirškite visas praeities nuoskaudas ir pagalvokite ką naujo, naudingo galėtumėte kartu nuveikti. Savaitgalį greičiausiai sulauksite svečių.

Mergelė

Geriausių rezultatų šia savaitę pasieksite su įtakingų pažįstamų pagalba. Savaitės viduryje greičiausiai teks įsivelti į ginčą su kolega. Nepertraukinėkite ir neįžeiskite pašnekovo, netgi vertėtų pasvarstyti ar jis tikrai ne teisus? Nedalyvaukite intrigose ar apkalbose, nes sugadinsite savo reputaciją

Svarstyklės

Tai geras laikas. Neatsisakykite jokių naudingų pasiūlymų, daugiau bendraukite su Jums „naudingais“ asmenimis, tik jokiu būdu nesiginčykite ir nepertraukinėkite pašnekovo. Antroje savaitės pusėje, kad pasiekti užsibrėžtą tikslą, turėsite būti labai atkaklus.

Skorpionas

Mokate patraukti žmones savo pusėn, todėl nesunkiai įveiksite visas, kelyje į tikslą, pasitaikiusias kliūtis. Dėl per didelės Jūsų nuotaikų kaitos gali kilti rimtas konfliktas šeimoje. Pasistenkite neišlieti blogos nuotaikos ant artimų žmonių.

Šaulys

Per didelis pasitikėjimas savimi gali „pakišti Jums koją“. Geriau niekam nieko nežadėkite, tikėtina, kad dėl susiklosčiusių aplinkybių nepavyks įvykdyti duotų pažadų, nuo to gali nukentėti Jūsų reputacija. Kaip magnetas trauksite priešingos lyties atstovus. Gali būti, kad turėsite galimybę atnaujinti jau primirštus santykius. Pagalvokite, ar Jums to tikrai reikia.

Ožiaragis

Puikus laikas kūrybinių profesijų atstovams. Būsite energingi ir kūrybingai nusiteikę. Kad išvengti nuostolių, visas situacijas darbe turite reguliuoti patys. Priimdami svarbius sprendimus taip pat pasikliaukite tik savo nuomone ir nuojauta. Santykiuose su mylimu žmogumi pagaliau turėtų įsivyrauti harmonija

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA