REKLAMA

Daiktai, kurių atsikratę, atsikratysite ir žiemos sezono ligų

REKLAMA

Tam tikrų daiktų laikymas neteisingose vietose, pasak Vaastu, blokuoja energijas namuose ir sukelia pasekmes, kurios gali pasirodyti ir per sveikatą, rašo nuotolinio būrimo projekto „Vajezau buria“ rengėjai.

  1. Veidrodis prieškambaryje

Veidrodžiai sugeria viską, taip pat ir įvairiausiais energijas. Ir nebūtinai atspindės tik tai, kas jame išliko gera. Į Jūsų namus ateiti gali visokiausių žmonių, ir jei pirmas objektas, kuris bus priešais juos, bus veidrodis, geriau jo atsisakyti ar perkelti į ne tokią visiems prieinamą namų vietą.

  1. Vaistai prie lovos

Dauguma greta savo lovos laiko spintelę, kurioje slepiasi vaistiniai preparatai. Taip, galbūt tai ir patogu, tačiau tokia jų vieta sukuria „ligos energiją“, kuri ir pritraukia sveikatos problemas.

  1. Nelaikykite avalynės po lova

Tikima, jog tokioje vietoje laikom batai sutrikdo miego kokybę, ypatingai, vaikams. Avalynę geriau laikykite koridoriuje.

  1. Miegamajame elektroninių prietaisų geriau nelaikyti

Jeigu neturite galimybės nuo jų atsisakyti, tada geriau juos laikyti pietvakariniame kambario kampe.

REKLAMA
  1. Nelaikykite namuose jokių sudužusių, įskilusių, sugedusių daiktų

Kad ir kaip bebūtų gaila išmesti, tačiau pažeistas daiktas ne tik nėra naudingas, tačiau, netgi, gali tapti kenksmingu Jums ar net Jūsų sveikatai.

  1. Kalėdų eglė

Jei gyvenate nuosavame name su daugiau nei vienu aukštu, kalėdinį medį reikėtų laikyti pačiame viršutiniame aukšte, pietrytinėje namo dalyje.

Jei namuose yra sergantis šeimos narys, medį derėtų įsigyti gyvą, natūralų, ne dirbtinį: tikima, jog žalia natūralaus medžio spalva ir jo forma sustiprins gydančias energijas namuose. Nederėtų Kalėdų medžio statyti priešais vonios kambarį.

Anomalija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA