REKLAMA

Astrologės pamokymai, kaip pasitikti 2018-uosius, kad sėkmė lydėtų ištisus metus

REKLAMA

Pagal Kinų liaudies tradicinį Kalendorių 2018-ieji vadinami Geltonojo žemiškojo šuns metais, rašo astrologė Saulė Jonaitytė. Ji pateikia išsamius paaiškinimus ir patarimus, kaip tinkamai sutikti Naujuosius metus, kad jie mums būtų geri. Štai ką ji rašo:

„Tiek Naujųjų sutikime, tiek visose 2018 metų šventėse savaime išpildoma tam tikra, kasmet vis kitokia Žvaigždžių režisūra. Sekdami vieningos Visatos pajautomis ir asmeninėmis nuojautomis, persismelkiame Laiko dvasia, pajuntame harmoniją su visuminiais reiškiniais, gamtiškai ir ekologišką prisideriname prie Visatos virsmų ir ciklų, tampame jos organine dalimi, Dievo gaida ir dermingu akordu.

Kaip sutikti

Tyliai, ramiai, romantiškai, pasyviai, uždarame artimajame rate, užstalėje, be triukšmo, be cirkų ir fejerverkų, be šaudynių ir rėksmingų šūksnių, be dramų, ekstrymo ir nuotykių, visiškai atsipalaidavus. Atsipalaidavimo ar Nirvanos aura. Siekis – laimė, palaiminga tyla, subtilus įsiklausymas į savo ir aplinkinių giluminius poreikius, visiškas užsimiršimas, atsiribojimas nuo gyvenimo negandų ir stresinių minčių apie rytojų, pasinėrimas į pasakišką nostalgijos ir gražiausių prisiminimų atmosferą. Gera bus jaustis taip, lyg persikeltumėt į vaikystę arba kaip esate įpratę, kaip švenčiate dažniausiai, kaip šventėte jaunystės laikais ar kaip trokšta švęsti jūsų vaikai ar mylimieji. Nagi – kaip visada, bet neįprastoje vietoje.

Sekite paskui intuiciją, neprievartaudami savęs ir aplinkinių. Neikite ten, kur stabdo įtartini ženklai ar negera nuojauta, kur visai nesinori ar kažkas labai verčia, kur nesigauna patekti dėl virtinės nepaaiškinamų kliūčių, nuklydimų. Tik taip bus išvengta patekimo aplinkon, kur teks prakentėti ar apsimetinėti su falšo kaukėmis, kur tapsite aplinkybių auka.

REKLAMA

Šiųmetinės šventės gali būti kaip niekad dvasingos, meniškos ir poetiškos, įkvepiančios, sklidinos mistinių potyrių, prikelti iš pelenų seniai užgesusius santykius.Tą galima patirti visiškai be pastangų, plaukiant pasroviui, kur neša giluminiai norai ir troškimai.

Pakanka susikurti romantiškai kerinčią, meditacinę atmosferą, kad ir savo namuose, neišlipant iš lovos ar vonios, su žvakėmis , prietema ir paslaptingu apšvietimu. Net miegas visiškai atsipalaidavus, prisnūdus su mėgiama knyga ar parsisiųstu filmu jaukioje prietemoje ir atitrūkus nuo buitinių rūpesčių – jau bus, Šuns požiūriu, pati ta šventė. Svarbiausia, kad šalia būtų nuoširdžiai mylimi, brangūs žmonės ar… prisiminimai apie juos: mylimieji ir mylimosios, vaikai, vaikystės draugai, menininkai, bohema, sena įprasta laisvalaikio kompanija, kur galima būti savimi be dirbtinumų ir laužytų elitinių pozų.

Išskirtinis dėmesys – muzikai ir kvapui. Grojaraštyje lai dominuoja mėgiamiausia muzika, kuri šildo atmintį maloniausiais prisiminimais, žadina prarasto ar neatrasto rojaus ilgesį.Gerai – gyvo garso koncertas uždarame klube. A.Vivaldžio „Metų laikai“ kaip tradicinis naujametinis kūrinys. Mėgiamų kino filmų garso takeliai. Ambientas, etnofolkas ar meditacinė muzika. Alternatyva muzikai – visiška tyla, kurioje užgauna jausmų stygas mylimo vaiko kuždesys į ausį, mylimųjų tykus kvėpavimas, snaigių šokiai už lango, krentančios žvaigždės nuoslydis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA