REKLAMA

Astrologės pamokymai, kaip pasitikti 2018-uosius, kad sėkmė lydėtų ištisus metus

REKLAMA

Maži berniukai, žinoma, lauks mobilių, kompiuterių, komp. žaidimų , įvairių IT pažangiausių modelių, dviračių ar riedžių, motociklų ir keturračių, dronų ar e-laikrodžių, pažintinių ar fantastikos knygų , meistravimo įrankių… Mažoms mergaitėms šiemet labiau norėsis pūkuotų ir minkštų žaislų, lėlių namelių, indų rinkinių, drabužių , pasakų knygų, skanėstų ir gardumynų.

Šventė vienus nuvils ir paliks slogučio ar užsitęsusių pagirių, gėdos ar liūdesio toksišką įspūdį. Kitus, kas nestokoja vaizduotės, nepametė idealų, tiki romantika ir stebuklais, geba patirti įkvėpimą ir stebėtis pasaulio grožybėmis lyg vaikas, – tuos šventė nušviesins, pakylės, sušildys, atgaivins jausmus, saugiai palydės į Naujuosius metus.

Svarbiau – ne kur ir kaip švęsti, o – su kuo, su kokių nuotaikų, nuostatų ir pažiūrų, vertybių žmonėmis ketinate pasitikti Kalėdas ar Naujuosius. Mat žmonių dvasios alchemija šįsyk bus užkrečiama kaip epideminis virusas, persmelks kiaurai. Jau geriau pasvajoti vienatvėje, nei su bet kuo atsitiktiniu ar svetimu.“

Straipsnio autorė: astrologė Saulė Jonaitytė

Anomalija.lt

REKLAMA
REKLAMA