REKLAMA

Naujametinis scenarijus Zodiako ženklams

REKLAMA

Ar jau susiplanavote, kaip praleisite gruodžio 31 dieną ir pradėsite sausio 1-ąją? Jeigu dar apie tai nesusimąstėte ir nesugalvojote, ką daryti, tai pasinaudokite horoskopu.

Įsivaizduokite, kad visi 12 Zodiako ženklų yra viena šeima, kuri ruošiasi Naujųjų metų sutikimui. Kiekvienas jų turės savo pareigų ir pomėgių.

AVINAS pirmiausia sudarys naujametinių linkėjimų ir pageidavimų sąrašą. Įtrauks į jį net neįtikėtinų punktų. Po to užsimanys pasilinksminti ir įpils vienam iš svečių į puodelį su karštu šokoladu ar kava ko nors stipresnio.

Per kiekvienas didesnes šventes JAUTIS labiausiai laukia progos sėsti prie vaišių stalo. Tipiškas šio ženklo atstovas ieškos bet kokios galimybės užkąsti ir nesigėdys nugvelbti gardaus kąsnelio tiesiai iš virėjo rankų.

DVYNIAI išeis pirkti dovanų visai šeimai, pasinaudodami išpardavimais. Jie tiksliai žino, ko kam reikia, bet nepraleis progos nusipirkti ką nors ir sau.

REKLAMA

VĖŽIUI šeima visada yra pirmoje vietoje. Būtent todėl jis iškart prisiims sau pareigas, susijusias su namų tvarkymu ir jaukumo kūrimu. Jis su džiaugsmu padės bet kuriam šeimos nariui.

LIŪTAS užims svarbiausią poziciją – virėjo. Jis nieko neįsileis į virtuvę, pats pagamins subtiliausių ir gardžiausių patiekalų.

Svarbiausias šventės dekoratorius bus MERGELĖ. Jos dėmesys detalėms, praktiškumas ir grožio pomėgis padės sukurti nepakartojamą atmosferą.

SVARSTYKLĖS veikiausiai suorganizuos naujametinę mugę. Jos pasistengs parinkti tinkamiausias dovanas kiekvienam žmogui, kad jį pradžiugintų ir neįskaudintų dėl daikto kainos.

SKORPIONAS įsitrauks į ruošimąsi šventei tiek, kiek bus prašomas. O ištaikęs laisvą valandėlę bėgs į parduotuves ieškoti sau efektingų apdarų.

ŠAULYS bus labai draugiškas ir galės imtis Naujųjų metų sutikimo šventės organizavimo. Tiesa, tada kils pavojus, kad joje dalyvaus ne tik šeima, bet ir didžiulis būrys Šaulio draugų.

OŽIARAGIS garsėja savo praktiškumu ir išskaičiavimu. Būtent todėl jis nebėgios po parduotuves Naujųjų metų išvakarėse, o bus iš anksto supirkęs artimiesiems dovanas už palankią kainą arba atsisiuntęs per internetą.

Šeimoje visada atsiras asmuo, sugebantis visus pralinksminti. Juo taps VANDENIS. Jam patinka dainuoti, šokti, juokinti visus aplinkui it būti dėmesio centre. Šis vaidmuo tiesiog skirtas jam.

ŽUVYS sugaiš visą savo prieššventinį laiką, kad įtiktų kitiems. Jos bus bene vienintelės, kurios su meile padarys dovanas savo rankomis ir sugalvos neįprastą siurprizą visai šeimai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA