REKLAMA

Sausio mėnesio horoskopas 12–ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Sausio mėnuo visada būna svarbiausias metų horoskope. Dauguma žmonių jį nesąmoningai suvokia kaip startą ar kaip naujo gyvenimo lapo pervertimą. Sausio mėnesį jūs galite pradėti pildyti pirmąjį tuščią naujų metų lapą. Ir daug priklausys nuo jūsų pačių, kaip susitvarkysite savo gyvenimą.

Nors žvaigždės mums visiems numačiusios tam tikrus kelius, visada yra galimybė rugsėjo mėnesį pasukti į šalį, jeigu numatyta kryptis jums nepatinka.

Avinas

AVINAS

(03.21–04.20)

REKLAMA

Vidinė stiprybė, spontaniškumas, energingumas, pasitikėjimas savimi.

Sausio mėnuo Avinui bus labai energingas. Jam atrodys, kad įvykiai keičia vienas kitą ir gali nesibaigti. Avinas negalės nusiraminti, kai reikalas palies jo karjerą ar privatų gyvenimą. Dėl savo pasirengimo siekti laimėjimų ir kovingo nusistatymo jis sugebės įveikti daug sunkių problemų ir sukaups vertingos patirties. Patartina nesigėdijant demonstruoti kitiems savo privalumus ir talentus.

Sausio mėnesį Avinas nebus nuliūdęs. Jis trykš optimizmu ir spinduliuos į aplinką pozityvią energiją.

Patarimas Avinui: jeigu pastebėsite, kad jūsų šefas padarė klaidą, nesakykite to visų akivaizdoje. Verčiau pasakykite jam asmeniškai. Aplankykite parodą ar muziejų. Patirsite malonumą ir sužinosite kai ką naujo.

Palankios sausio mėnesio dienos Avinui: 3, 9, 14, 19, 20, 28.

Nepalankios sausio mėnesio dienos Avinui: 11, 17, 22, 30.

Jautis

JAUTIS

(04.21–05.20)

Stiprus ir užsispyręs, bet praktiškas ir atkakliai siekiantis tikslo.

Jaučiui reikėtų sausio mėnesį pasinaudoti pasitaikiusia palankia proga ir peržiūrėti savo praėjusius metus. Bus naudinga pasimokyti iš savo klaidų ir daugiau jų nekartoti.

Jaučiui reikėtų tinkamai išnaudoti savo stipriąsias puse, ypač atsidavimą profesijai ir atsakomybės jausmą. Neverta spęsti sunkių situacijų pasitelkiant agresiją, verčiau stengtis kontroliuoti savo emocijas.

Sausio mėnesį Jautis galės be sąžinės graužaties palepinti save. Po visko, kas įvyko, jis yra to nusipelnęs. Paskutiniuoju metu jis tikrai daug nuveikė ir pasiekė.

Palankios sausio mėnesio dienos Jaučiui: 7, 11, 13, 24, 29.

Nepalankios sausio mėnesio dienos Jaučiui: 15, 25, 27.

Dvyniai

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Draugiški, mandagūs, malonaus charakterio su humoro jausmu, kūrybingi.

Dvyniai gali tikėtis gana ramaus pirmojo 2018-ųjų metų mėnesio. Žvaigždės jų atžvilgiu bus stabilios ir palankioje padėtyje. Sausis bus tinkamas mėnuo svarbiems sprendimams priimti, ypač susijusiems su karjera, finansais, būstu ar privačiu gyvenimu. Nepriklausomai nuo to, ką jie pasirinks, jie negalės suklysti.

Dvyniai spinduliuos teigiamą energiją, todėl sausio mėnuo bus palankus pasimatymams. Jie bus draugiški, maloniai bendraujantys ir sugebės susirasti naujų draugų ar net sutikti artimą sielą.

Dvyniams patartina energijos perteklių išlieti ir pasisemti naujų jėgų sporte. Jiems ypač tiks tos sporto šakos, kur žaidžiama su rakete ar lazda.

Dvyniams reikia įsidėmėti, kad jų kūnas nėra mašina ir jam reikia reguliariai pailsėti.

REKLAMA