REKLAMA

Rankdarbiai padeda išsigydyti senas ligas be vaistų

REKLAMA

Daug kas yra pastebėję, kad visi naminės kūrybos būdai padeda atsikratyti įtampos, ramina nervus ir gelbsti nuo streso.

Ir taip atsitinka ne tik tiems, kurie tiesiogiai užsiima rankdarbiais. Kai moteris paima į rankas adatą ar virbalus, o vyras ima meistrauti, visi namai prisipildo taikos ir ramybės. Kuo daugiau jūsų namuose bus daiktų, padarytų savo rankomis su malonumu ir meile, tuo dažniau juose skambės juokas ir tuo rečiau kils barniai.

Mūsų protėviai sakydavo, kad mylimo asmens numegztas ar pasiūtas drabužis gali apsaugoti žmogų nuo neigiamos energijos ir kitų skleidžiamo blogio.

Ne visi žino, kad rankdarbiai sugeba pataisyti sveikatą. Moterys nesąmoningai renkasi tokį užsiėmimą kaip priemonę nuo streso ir depresijos. Iš tikrųjų rankdarbiai gali normalizuoti beveik visų mūsų organizmo sistemų darbą. Ar pastebėjote, kad darbštūs vyrai, nuolat meistraujantys namuose, būna ramesni, jautresni ir švelnesni?

Paminėsime kai kurių rankdarbių rūšių gydomąsias savybes.

REKLAMA

RankdarbiaiSiuvimas

Stipriausias poveikis daromas akims, rankoms ir smegenims. Pastebėtas teigiamas siuvimo efektas sergantiems širdies ligomis, susijusiomis su aritmija. Toks užsiėmimas sumažina kraujo spaudimą, nuslopina galvos skausmus, nervinę įtampą, nuovargį, gerina kraujo sudėtį, miegą, gelbsti nuo pilvo pūtimo ir vidurių užkietėjimo.

Interjero detalių siuvimas

Slopina galvos skausmus, susijusius su oro permainomis, gydo inkstų, kasos, kepenų ligas, mažina akių nuovargį, vokų pabrinkimą, pirštų tinimą, spengimą ausyse, stimuliuoja medžiagų apykaitos procesus ir skrandžio veiklą.

Interjero detalėMinkštų žaislų, pagalvėlių, adatinių siuvimas

Gydo virškinimo sistemos, rankų ligas, mažina alerginių reakcijų pasekmes, slopina agresyvumą, padeda įveikti psichinį ir fizinį nuovargį, vestibuliarinio aparato sutrikimus, mažina spaudimą, gerina smegenų darbą, atmintį, orientaciją.

SkiautiniaiSkiautiniai

Gydo įvairius naujus darinius, atsiradusius organizme, mažina kojų skausmus, kraujo cirkuliacijos sutrikimus, mėšlungį, kraujavimą iš nosies, slopina galvos skausmus, balso stygų sutrikimus, teigiamai veikia peršalus ir sergant kvėpavimo takų ligomis, esant kraujo krešėjimo sutrikimams.

RankdarbiaiMezgimas virbalais

Padeda išgyti po smegenų sutrenkimo ir traumų, stuburo negalavimų, gydo dantų, galvos skausmus, inkstų uždegimus, nervų sistemos ligas, širdies ir kraujagyslių, virškinimo sutrikimus.

RankdarbiaiNėrimas vąšeliu

Gydo peršalimo, širdies, kepenų, inkstų ligas, osteochondrozę, padeda atsikratyti galvos, ausų, dantų skausmo, stiprina atmintį, mažina nuovargį ir senų traumų skausmus.

Nėrimas ant „šakutės“

Pagerina nagų ir plaukų būklę, sulėtina organizmo senėjimo procesus, gerina kraują, gydo vestibuliarinio aparato sutrikimus, padeda atsikratyti baimės, nerimo, atsigauti nuo pervargimo, slopina galvos skausmus.

Tiems, kurie nežino, kas tai per technika, siūlome pažiūrėti vaizdo įrašą.

Mezgimas aparatu

Vienintelis efektas sveikatai – padeda organizmui atsikratyti neigiamos energijos sankaupų.

Pynimas, nėrimas „frivolite“ technika

Padeda gydyti centrinės nervų sistemos sutrikimus, uždegiminius procesus, hipertoniją, sąnarių skausmus, poliartritą, galvos skausmus, mėšlungį, vestibuliarinio aparato sutrikimus, odos jautrumą, raiščių patempimus, kraujavimus iš nosies.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA