REKLAMA

Meilės horoskopas sausio mėnesiui (2018)

REKLAMA

Kiekvienas žmogus nori mylėti ir būti mylimas, nesvarbu, kad jis galbūt to garsiai neprisipažįsta. Kaip seksis Zodiako ženklams meilės reikaluose sausio mėnesį?

AVINAS

(03.21–04.20)

Asmeniniuose santykiuose būsite linkę priimti kardinalius sprendimus, niekam net nepaaiškinę, kodėl elgiatės vienaip ar kitaip. Pažintys, užsimezgusios sausio mėnesį, greičiausiai nebus kažkuo ypatingos ir į ilgalaikius santykius neperaugs.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Tiek poroje gyvenantys, tiek vieniši Jaučiai sausio mėnesį turės puikių progų susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą. Poroje gyvenančių Jaučių santykiuose su partneriu bus jaučiamas atšilimas, atsiras daugiau romantikos. Rūpinsitės vienas kitu, rodysite išskirtinį dėmesį. Jeigu turėjote kokių problemų šeimoje, šiuo laikotarpiu jos labai lengvai išsispręs. Jeigu dar esate vienišas, greičiausiai sausio mėnesį sutiksite žmogų, su kuriuo užsimegs romantiškas ryšys.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Meilės fronte nieko naujo neįvyks. Jeigu nesate visiškai patenkinti santykiais su partneriu, pavyzdžiui Jums trūksta artumo, ar jaučiatės nesuprastas, tiesiog atvirai pasikalbėkite su juo (ja) ir būsite išklausytas. Kitas žmogus negali skaityti Jūsų minčių. Neseniai susitikusių porų santykiai gali pereiti į kitą lygį, pavyzdžiui pradėsite gyventi kartu, ar net nuspręsite sukurti šeimą.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Kažin ar vieniši Vėžiai sausį užmegs naujus santykius, nebent sutiktumėte priešingos lyties atstovą, kuris labai pasistengtų atkreipti Jūsų dėmesį.

Santykiams susituokusio Vėžio šeimoje atėjo išbandymų metas. Būsite labai pedantiški ir norėsite viską kontroliuoti, kas nepatiks Jūsų sutuoktiniui. Beje, dėl to paties gali kilti konfliktai ne tik su sutuoktiniu, bet ir su Jūsų draugais ir artimaisiais. Truputis pedantiškumo nėra blogai, tik nebūkite per daug smulkmeniški.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Asmeniniame Liūto gyvenime tikėtinos permainos. Santykiai su partneriu bus labai emocionalūs. Jeigu jūsų santykiai geri, greičiausiai sulauksite iš partnerio malonaus siurprizo ar dovanos, na o jeigu jau senokai nesutariate, gali būti, kad pasuksite skirtingais keliais.

Vienišiems Liūtams sausio mėnesio meilės horoskopas žada įdomias pažintis, galinčias peraugti į ilgalaikius santykius ir atnešti daug gerų emocijų.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Asmeniniuose santykiuose viskas klostysis tiesiog puikiai. Jeigu santykiai su partneriu iki šiol buvo geri, tai sausį jie bus idealūs. Jeigu dažnai pykdavotės, barėtės, sausio mėnesį tai turėtų liautis.

Vienišoms Mergelėms gali „krist į akį“ naujas kolega. Per daug atvirai nedemonstruokite savo simpatijų, nes galite likti neteisingai suprastas.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Jei esate vieniši, tikėtina, kad sausį situacija pasikeis. Turintys antrąją pusę šį mėnesį gali ryžtis tam tikriems pokyčiams, pavyzdžiui, pakeisti gyvenamąją vietą. Taip pat sausis bus palankus planuoti vestuves ar šeimos pagausėjimą.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Meilės fronte jokių pokyčių nenumatoma – jei esate vieniši, tikimybė šį mėnesį užmegzti naujus santykius bus gana nedidelė. Įsipareigoję Skorpionai turėtų nepamiršti pakankamai dėmesio skirti savo antrajai pusei – dabar bus palankus metas kartu kurti ateities planus.

REKLAMA