REKLAMA

Meilės horoskopas vasario mėnesiui

REKLAMA

Vasario mėnuo daug kam asocijuojasi su meile, nes jį vainikuoja Valentino diena. Turbūt niekas nenori šį mėnesį jaustis pamirštas ir nemylimas.

AVINAS

(03.21–04.20)

Mėnesio pradžioje iš mylimo žmogaus galite sulaukti netikėto ir labai mielo siurprizo. Būtinai parodykite, kad vertinate jo pastangas ir pakvieskite romantiškos vakarienės. Venkite pavydo, jis tikrai nepagerins santykių, greičiau juos pagadins.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Santykiai šeimoje bus harmoningi. Negailėkite šiltų žodžių vienas kitam ir jūsų ryšys dar sustiprės. Vienišų Jaučių gyvenime netrūks naujų pažinčių, flirto ir romantikos, tik maža tikimybė, kad tos pažintys peraugs į rimtus santykius.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

2018 metų vasario mėnesį poroje gyvenančių Dvynių santykiuose su partneriu bus jaučiamas atšilimas. Busite sentimentalūs ir romantiški. Jeigu nesate visiškai patenkintas santykiais, gerai pagalvokite, ko tikitės iš savo antrosios pusės ir būtinai jam tai pasakykite.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Vasario mėnesį į Jūsų gyvenimą gali sugrįžti žmonės, su kuriais, atrodė, išsiskyrėte visiems laikams. Poroje gyvenantys Vėžiai turėtų parodyti daugiau dėmesio savo mylimajam (mylimajai), kartu kažkur išeiti, išvykti. Padarykite kažką tokio, kas sustiprintų Jūsų santykius.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Asmeninis gyvenimas Liūto ženklo atstovui vasario mėnesį bus antrame plane. Jeigu esate vieniši, maža tikimybė kad tai artimiausiu metu pasikeis, greičiausiai visą laiką skirsite darbui. Visgi, jeigu susipažintumėte su Jums patinkančiu asmeniu, skirkite laiko kad ir retiems susitikimams, nes ryšys gali tiesiog nutrūkti.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Būsite žavūs, daug flirtuosite ir stengsitės padaryti įspūdį priešingos lyties atstovams. Turėsite galimybę susitaikyti su žmogumi, su kuriuo, pastaruoju metu, santykiai buvo labai įtempti. Ar pasinaudosite ja, priklausys nuo Jūsų pačių. Be to galimas slaptas, nuo pašalinių akių slepiamas, meilės romanas.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Meilės reikaluose jokių ypatingų pokyčių nenusimato. Naujų pažinčių tikimybė yra, bet greičiausiai mieliau leisite laisvalaikį namie, įsisupusios į šiltą skarą. Jeigu jau turite antrąją puselę, augantis pasitikėjimas partneriu dar labiau sustiprins judviejų santykius.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Vasario mėnesį Skorpiono šeimoje gali kilti barniai dėl smulkmenų. Konfliktų priežastis greičiausiai bus pervargimas. Kad to išvengti daugiau ilsėkitės, stenkitės miegoti mažiausiai aštuonias valandas per parą, lankykite baseiną sporto klubą. Nuoširdus pokalbis su partneriu turėtų išsklaidyti susikaupusius debesis. Vaikai vasarį pareikalaus ypatingo dėmesio.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Santykiuose su partneriu problemų nekils, jeigu tik patys jų nesusikursite. Tikėtina, kad nenorėsite per daug riboti savo laisvės. Tiesiog nesielkite taip, kaip nenorėtumėte, kad pasielgtų su Jumis. Meilės horoskopas pataria vasarį nesiaiškinti santykių, nes tai gali peraugti į rimtus konfliktus, kurie pakreips santykius bloga linkme.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Pirmoje vasario mėnesio pusėje Ožiaragio šeimoje gali tvyroti įtampa. Jus galės išmušti iš vėžių net menkiausios smulkmenos. Greičiausiai problema glūdi jumyse, bet jeigu Jus erzina kažkokie partnerio veiksmai ar charakterio bruožai, pasakykite jam apie tai. Jeigu nutylėsite, ateityje niekas nepasikeis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA