REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai Zodiako ženklų (sausio 15–21 d.)

REKLAMA

Jūsų dėmesiui – antrosios šių metų savaitės prognozės.

AVINAS

(03.21–04.20)

Nuo savaitės pradžios teks tvarkyti svarbius reikalus. Tikėtinas psichologinis spaudimas. Gali apimti jausmas, kad nevaldote situacijos ir tai jus labai erzins. Nesikarščiuokite, nes greit “priskaldysite malkų”, stenkitės dirbti komandoje, neskubinkite įvykių ir nekelkite streso aplinkiniams. Antroje savaitės pusėje tikėtinas malonus flirtas arba tarnybinio romano užuomazga. Savaitgalį svarbu būti taktiškiems, saugoti savas ir svetimas paslaptis.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Šią savaitę galite sulaukti įtakingo asmens dėmesio. Taip pat tikėtinas geras įvertinimas moksle, veikloje susijusioje su teise arba perspektyvus pasiūlymas iš įtakingo asmens. Palanku užsiimti veikla susijusia su kūryba. Būkite santūresni su nepažįstamais ar mažai pažįstamais žmonėmis, nes galite sukelti apkalbas, kurios turės neigiamų pasekmių ateityje. Turėtų sektis meilės reikaluose. Netikėtai galite sutikti žmogų, kuriam jaučiate šiltus jausmus. Galbūt laikas parodyti, kad jam esate neabejingi?

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę būsite nusiteikę itin žaismingai, gali apimti didelis noras gundyti priešingos lyties atstovus. Jeigu jau turite gyvenimo palydovą (palydovę), gali apimti noras daryti jam spaudimą kažkokiu jums svarbiu klausimu. Svarbiausia nepersistenkite ir elkitės garbingai. Antroje savaitės pusėje nepažįstamų žmonių patarimai gali labai praversti. Jeigu kyla gerų idėjų ar minčių, užsirašykite jas, o dar geriau iš karto imkitės darbo, neatidėliokite ateičiai. Savaitgalį daugiau laiko skirkite šeimai ar asmeniniams reikalams.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šią savaitę gana palankus laikas pradėti naują veiklą, siekti didesnio uždarbio, darbo našumo, kokybės. Taip pat vertėtų pasirūpinti savo sveikata ar išvaizda. Jūsų norai bus lengviau pasiekiami nei paprastai. Nesineškite darbo į namus, geriau skirkite laisvą laiką sau ir savo artimiesiems. Nemalonumų išvengsite, jeigu pavyks susitaikyti su kitų trūkumais ir išlikti tolerantiškais. Savaitgalį teks derintis prie kitų žmonių.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę galite tikėtis kūrybinės sėkmės ir romantiškų akimirkų su mylimuoju (mylimąja). Tačiau jeigu jūsų darbas susijęs su išsamia analize, skaičiavimais ir tikslumu, tokiu atveju galimos apmaudžios klaidos. Tad būkite atidūs. Antroje savaitės pusėje jūsų partneris ar kitas asmuo gali sukelti prieštaringų jausmų antplūdį. Gali būti nelengva suderinti bendrus interesus ir norus. Visgi kompromisas bus atrastas.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Jūsų planai sėkmingai įgyvendinami. Padirbėję „iš peties“ greitai pamatysite ir pirmuosius rezultatus. Neatidėliokite darbų rytdienai ir pasistenkite sumažinti jau susikaupusių darbų sąrašą. Savaitgalį, o jeigu išeina ir penktadienį skirkite poilsiui ar maloniai veiklai, kitaip rizikuojate pervargti.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Savaitė nebloga, tik labai jautriai reaguosite į menkiausią nesėkmę ar neigiamą kitų žmonių nuomonę apie jus. Neverta gilintis ką apie jus galvoja kiti, ypač jeigu nieko blogo nedarote. Antroje savaitės pusėje gali kilti idėjų kaip greičiau įvykdyti planus, pasiekti užsibrėžtus tikslus. Jeigu neskubėsite jų įgyvendinti, tai bent jau užsirašykite. Kad ir kokios kritikos išgirstumėte savaitgalį, pasistenkite išsaugoti savitvardą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA