REKLAMA

Sapnuojate spalvotus sapnus? Iš jų galima gauti informacijos apie save

REKLAMA

Vyraujanti sapnų spalva atskleidžia žmogaus charakterio bruožus arba psichinę būseną, tvirtina britų psichologai.

Prisiminkite, kokia spalva dominuoja jūsų naktiniuose vaizduose ir perskaitykite informaciją apie save.

Raudona

Raudonus sapnus sapnuoja energingi, sugyvenami, lankstaus būdo žmonės.  Vyraujanti raudona spalva reiškia, kad žmogus turi sukaupęs daug energijos, kuri  veržiasi išsilieti. Pagalvokite, kur ją galima būtų geriausiai panaudoti.

Geltona

REKLAMA

Geltoni sapnai būdingi jausmingiems, jautriems, pažeidžiamiems asmenims.  Juos lengva įskaudinti.  Jeigu jūsų sapnuose vyrauja geltona spalva, pasistenkite išsiugdyti savisaugos instinktą, kad išmoktumėte lengviau pakelti  kasdienybės sunkumus ir nemalonumus.

Žalia

Žali sapnai byloja apie ramų būdą,  santūrumą, vidinę  pusiausvyrą. Toks žmogus stengiasi neapsunkinti sau gyvenimo nereikalingomis problemomis.

Mėlyna

Sapnuojantiems mėlynus sapnus racionalumas nėra būdingas. Jie puoselėja per didelius lūkesčius, visada tikisi gauti dvigubai daugiau, nei pavyksta. Jie sugeba būti nuoširdūs, šilti, supratingi, jautrūs kitiems.

Rožinė

Rožiniai sapnai būdingi uždariems žmonėms, intravertams, dažniausiai gyvenantiems savo fantazijų pasaulyje. Juos labiausiai domina jų pačių emocijos, jausmai, mintys. Apskritai jie būna orientuoti į save.

Violetinė

Violetinius sapnus sapnuoja idealistai. Toks žmogus būna dažniausiai nusiteikęs konservatyviai. Jis nemėgsta leistis į kompromisus, atkakliai gina savo nuomonę. Gyvena ir veikia pagal savo principus ir idealus.  Jam trūksta lankstumo, sugebėjimo įsiklausyti ir įsijausti į kitus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA