REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai Zodiako ženklų (sausio 22–28 d.)

REKLAMA

Sužinokite, kokia bus ketvirtoji 2018 metų savaitė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

(03.21–04.20)

Savaitės pradžioje gali sugrįžti senos problemos, kurias, atrodė, kad jau išsprendėte. Prireiks atidumo ir susikaupimo ieškant naujų sprendimo būdų. Antroje savaitės pusėje galite ryžtis tokiems dalykams, kurie kitomis dienomis atrodytų visiška beprotybė. Savaitgalį įsiklausykite į aplinkinių, ypač artimųjų, norus. Stenkitės juos išgirsti, suprasti jų požiūrį. Raskite laiko atviram ir nuoširdžiam pokalbiui su mylimaisiais.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Tai sėkmingas laikas. Savaitės pradžia tinkama svarbiems susitikimams, naujų darbų pradžiai. Antroje savaitės pusėje galite kai ką pakeisti savo naudai. Ketvirtadienį galite būti linkę pernelyg dramatizuoti susiklosčiusią situaciją. Nepamirškite, kad daugelis Jūsų gyvenime vykstančių dalykų priklauso nuo Jūsų požiūrio į juos. Savaitgalį bus sunku atsispirti Jūsų žavesiui.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Savaitė pareikalaus atidumo ir susikaupimo. Pirmoje savaitės pusėje turėtumėte nesikišti į svetimus reikalus bei vengti konfliktinių situacijų. Dėl gudrių kolegų veiklos gali kilti problemų su vadovybe. Nenusiminkite, sugebėsite išsisukti, o piktadariams juk viskas sugrįžta. Savaitgalį greičiausiai susipainiosite savo jausmuose. Nedarykite skubotų sprendimų. Tai kas šiandiena atrodo vienaip, rytoj gali atrodyti visai kitaip.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Viskas eisis kaip iš pypkės. Pasitikėjimas savimi išaugs. Prie to prisidės puiki Jūsų nuotaika ir šilta atmosfera namuose. Savaitės viduryje galimi reikšmingi susitikimai ar svarbios naujienos iš toli. Nevertėtų aiškintis santykių su mylimaisiais, galite būti nemaloniai nustebinti. Savaitgalį nemažai dėmesio pareikalaus artimieji, vaikai.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę būsite kupini pozityvumo ir gerų idėjų. Jausite padidėjusį dėmesį iš aplinkinių ir tai Jums patiks. Tai palankus laikas susitikimams su draugais, bendraminčiais, ar Jums svarbiais asmenimis. Kartu galite sugalvoti kažką naujo ir perspektyvaus. Tik nedalinkite pažadų į kairę ir į dešinę, nepamirškite kad jų teks laikytis. Savaitgalį galite tikėtis malonių staigmenų, taip pat tai puikus laikas spręsti meilės ir šeimos problemas.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Tai gerų pasiūlymų ir naudingų pažinčių metas, tik labai svarbu palikti gerą pirmą įspūdį. Pozityvumas gali būti Jūsų sėkmės varikliukas šią savaitę. Tiesa būkite atsargesni spręsdami piniginius klausimus. Jus bus lengva suklaidinti gražiais pažadais ir viliojančiomis ateities perspektyvomis. Nepasiduokite aplinkinių spaudimui. Tik patys galite nuspręsti, kas Jums geriau. Savaitgalį galite netikėtai susitikti žmogų, kurį kažkada mylėjote.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Gera savaitė. Tiesa, susiklosčiusios aplinkybės gali sujaukti visos savaitės planus, bet tai turėtų išeiti į gerą. Turėsite progą kai ką pakeisti savo naudai. Galbūt pelnysite įtakingo žmogaus simpatijas. Nepykite, nesibarkite, neapkalbinėkite kitų žmonių, geriau nusiteikite pozityviai ir būkite geranoriški aplinkinių atžvilgiu. Jeigu simpatizuojate žmogui, nebijokite to parodyti, netgi imkitės iniciatyvos.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Labai darbinga ir judri savaitė, tikėtinos trumpos išvykos ir ne vienas svarbus susitikimas. Dabar tinkamas laikas naudingų pažinčių mezgimui ir jau turimų dalykinių ryšių stiprinimui. Penktadienį būsite susikoncentravę į mažai reikšmingas detales, kas trukdys vertinti visumą. Todėl Jūsų priimti sprendimai gali būti neteisingi. Savaitgalį nesiaiškinti santykių su brangiu žmogumi, nes tai gali peraugti į rimtus konfliktus, kurie pakreips santykius bloga linkme.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA