REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai Zodiako ženklų (sausio 29 – vasario 4 d.)

REKLAMA

Visada geriau iš anksto žinoti, ko galima tikėtis ir ko reikėtų saugotis artimiausią savaitę. Tokių žinių suteiks horoskopas.

AVINAS (03.21–04.20)

Savaitė bus kupina idėjų ir kūrybinių planų, tačiau darbe gali kilti audros. Pasistenkite nekonfliktuoti su kolegomis, kvaili principai pridarys bėdos. Taip pat, dėl blogos Jūsų nuotaikos, gali kilti nesutarimų asmeniniuose santykiuose. Pažiūrėkite į tai rimčiau, nes nesusikalbėjimas gali privesti prie abipusio atšalimo. Tikėtinos neplanuotos išlaidos.

JAUTIS (04.21–05.20)

Pirmoje savaitės pusėje turėsite daug svarbių susitikimų ir reikalų. Net ir namie būsite gerokai aktyvesni. Atsisakysite nereikalingų ryšių ir nepasiteisinusių metodų, ieškosite naujų būdų savo tikslams pasiekti. Antroje savaitės pusėje būsite atviri naujoms pažintims ir flirtui. Savaitgalį namie vyraus džiaugsminga atmosfera.

REKLAMA

DVYNIAI (05.21–06.21)

Gera savaitė. Darbai sklandžiai judės pirmyn, galimos papildomos piniginės įplaukos. Tik investuoti ir pernelyg išlaidauti šią savaitę žvaigždės nepataria. Tiesa penktadienį reikalai gali šiek tiek strigti, jei galite, verčiau juos atidėkite ir skirkite daugiau laiko ir dėmesio sau arba savo artimiesiems. Savaitgalį vieniši ženklo atstovai gali susižavėti priešingos lyties asmeniu. Tikėtina, kad simpatijos bus abipusės.

VĖŽYS (06.22–07.22)

Šią savaitę tapsite kiek agresyvūs ar šiurkštoki, o tokia būsena gali pakenkti ne tik jūsų asmeniniams santykiams, bet ir santykiams su kolegomis ar vadovybe. Taip pat teks bendrauti su įvairiausiais žmonėmis, kurie gali susidaryti apie Jus neteisingą nuomonę. Tad ar nevertėtų susiimti? Savaitgalį pasirūpinkite sveikata, išvaizda bei visaverčiu poilsiu, daugiau bendraukite, matykitės su žmonėmis, su kuriais leisti laiką jums malonu.

LIŪTAS (07.23–08.23)

Savaitė palanki, seksis beveik viskas ko imsitės, tačiau smulkių nesusipratimų neišvengsite. Skirkite daugiau laiko kiekvienai susiklosčiusiai situacijai išanalizuoti ir klausykite savo vidinio balso, jis jūsų neapvils. Turėtumėte stiprinti pozicijas darbe ir pasistengti nekartoti senų klaidų. Savaitgalį maloniai nuteiks jauki atmosfera namie.

MERGELĖ (08.24–09.23)

Puiki savaitė. Būsite labai optimistiškai nusiteikę, aktyvūs ir energingi. Galvoje suksis naujos idėjos, planai, kurių įgyvendinimą gali pagreitinti įtakingas asmuo. Tik penktadienį būsite kiek irzlūs, to priežastimi gali būti netikėta žinia ar perdėtas Jūsų jautrumas. Savaitgalį daugiau laiko skirsite bendravimui su draugais ir artimaisiais.

SVARSTYKLĖS (09.24–10.23)

Šią savaitę galite jaustis neįvertinti viršininko ar verslo partnerių. Apsišarvuokite kantrybe. Nors savaitė gana įtempta, dabar atlikti darbai gali atnešti naudos ateityje. Tikėtina, kad savaitgalį sutiksite seniai matytą draugą ar seną meilę. Šis susitikimas suteiks daug gerų emocijų ir gražių prisiminimų.

SKORPIONAS (10.24–11.22)

Savaitės pradžioje gali tekti dirbti labai įtemptai, tačiau iš to turėsite nemažai naudos. Antroje savaitės pusėje būsite įtraukti į įvykių sūkurį, o atsitraukimo galimybės nebus. Nereikėtų pasiduoti provokacijoms ir pagundai, būkite pakankamai atidūs ir atsargūs. Savaitgalis ramus, puikiai leisite laiką draugų kompanijoje, ar daugiau laiko skirsite šeimai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA