REKLAMA

Penki žingsniai, kaip apsiginti nuo neigiamos energijos

REKLAMA

Išmokti nesugerti aplinkinių žmonių skleidžiamos negatyvios energijos yra gana sudėtinga.

Empatija – tai sugebėjimas atskirti ir pajausti kitų žmonių jausmus. Simpatija – tai emocinis palankumas kitiems žmonėms. Neretai būti empatiškam reiškia sugerti didžiąją aplinkinių žmonių skausmo ir kančios dalį, o tai gali blogai paveikti jus patį.

Jeigu jums yra tekę pabuvoti viename kambaryje su blogai nusiteikusiais žmonėmis, turėtumėte žinoti, kokią toksišką energiją jie gali skleisti. Gebėjimas jai atsispirti yra didis mokslas.

Pateiksime 5 būdus, kaip nesugerti į save aplinkinių žmonių daromo neigiamo poveikio.

1. Atminkite, kad negalite būti geras visiems.

REKLAMA

Jeigu kažkas jumis skundžiasi, nebandykite tam žmogui patikti. Tai tik sekins jus ir privers priklausyti nuo to žmogaus nuomonės. Ne visi jus mylės. Žmonės šioje žemėje gyvena dėl kitų tikslų. Pirmiausia mylėkite save ir taip sukursite jėgos lauką, o jis apsaugos jus nuo pašalinių žmonių nuomonės įtakos. Taip pat atsiminkite, kad negalite visų pakeisti. Nedarykite iš to savo misijos. Kartais geriausia, ką galite padaryti, – tiesiog nesugerti tos energijos, kurią į jus nukreipia žmonės.

2. Atsargiai kvieskitės į savo gyvenimus naujų žmonių.

Jūsų kūnas, protas ir tiesioginė aplinka yra jūsų šventovė. Ką į jį pasikviesite? Ar tai yra atviras pakvietimas? Ar turi žmonės valytis kojas, prieš įeidami, ar normalu, kad jie atneša purvo į jūsų sielą? Jeigu vieną nuostabią dieną duodate žmogui duonos gabalą, kitą dieną jis prašys viso kepalo. Jeigu jūs leisite kažkam pasilikti savaitgaliui, jis bandys pasilikti ir savaitei (ar netgi dviem!). Kažkada galvojau, kad mano žmona elgiasi pernelyg šaltai su kai kuriais mūsų kaimynais. Vos supratęs, kad ji tiesiog gerbia save ir savo namus, supratau jos požiūrį ir priėmiau jį kaip savo. Būti dosniam yra puiku, bet yra plona riba, kurios reikia laikytis, kad jūsų nesumindytų. Išmokite pasakyti „ne“ ir nesijausti dėl to blogai.

3. Nustokite kreipti dėmesį į mulkius.

Tam, kad parazitas galėtų išgyventi, jam būtinas šeimininkas. Kai kreipiate dėmesį į kažką kitą, suteikiate jam energijos. Energetiniai vampyrai vogs jūsų mintis ir sekins jūsų energijos atsargas. Kai kurie žmonės tiesiog išsikraus ant jūsų ir pereis prie kitos aukos. Draugiška ausis galbūt yra geras dalykas, tačiau vėlgi yra riba, kurios niekas negali peržengti. Galbūt kitas žmogus išlieja jums savo nusivylimus darbu, santykiais arba netgi pasidalija savo laimėjimais. Visos šios emocijos gali išsekinti ir pakeisti jūsų gyvenimą nelabai gera kryptimi. Mylėkite save, stabdykite žmones arba sakykite jiems, kad esate nepasiruošę dabar to klausytis. Taip nustosite sugerti jų toksišką energiją.

4. Įkvėpkite gaivaus gamtos oro.

Išeikite pasivaikščioti gamtoje, medituokite, ilsėkitės ir kvėpuokite. Valykite savo vidų ir atlikite fizinius pratimus. Judėkite kaip drugeliai: minkštai, bet greitai. Kvėpavimas pagerina kraujotakos cirkuliavimą ir užkerta kelią aplinkinių žmonių energijos pasisavinimui. Vaikščiokite pasitikėdami savimi, kelkite galvą aukščiau ir neleiskite niekam sugadinti jums nuotaikos. Vikšrai valgo viską aplink save ir tampa stori ir nejudrūs. Tam, kad galėtų skristi, jie turi tapti lengvi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA