REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (vasario 5–11 d.)

REKLAMA

Vasario pradžioje dauguma Zodiako ženklų pajus, kad tamsusis periodas baigėsi, dienos pailgėjo ir atsirado daugiau energijos, kurią galima prasmingai panaudoti siekiant savo tikslų.

AVINAS

(03.21–04.20)

Pirmoji savaitės pusė, tai puikus laikas, kai seksis beveik viskas, ko imsitės. Stenkitės būti kolektyvo dalimi, gerbkite svetimą nuomonę ir įsitikinimus, nors jie ir nesutampa su jūsiškiais. Antroje savaitės pusėje gali apimti liūdesys. Stenkitės nepasiduoti blogoms emocijoms. Savaitgalį tinkamas laikas būsto atnaujinimui, įrengimui, „apsivalymui“ nuo nereikalingų daiktų. Gautas rezultatas Jus džiugins.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Nuo savaitės pradžios norėsite būti dėmesio centre ir tai Jums puikiai seksis. Jeigu gailitės dėl praeityje nutrauktų santykių, dabar puikus laikas jiems atnaujinti. Antroje savaitės pusėje galite būti kiek išsiblaškę, dėl ko gali kilti nesusipratimų, aplinkiniai suabejos Jūsų kompetencija. Tikėtina, kad savaitgalį įsigysite daiktą apie kurį jau seniai svajojote.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę būsite labai aktyvūs, rodysite daugiau iniciatyvos ir užsispyrimo. Priimant svarbius sprendimus neskubėkite, viską apsvarstykite ir paklauskite nuomonės iš šalies, tai padės priimti tinkamą sprendimą. Asmeninių santykių srityje nederėtų rodyti savo „aštraus“ charakterio, ypač jeigu santykiai dar tik prasideda. Galite išgąsdinti partnerį ir jis suabejos ar nori su Jumis sieti savo gyvenimą.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Rami savaitė. Apims darbinis tingulys. Laisvą valandėlę norėsite skirti namams, rūpintis buitiniais reikalais. Pagaliau išmoksite džiaugtis tuo ką turite. Antroji savaitės pusė tinkama santykiams su giminėmis, artimaisiais ir šeimos nariais stiprinti. Savaitgalį, dėl per didelio Jūsų atvirumo, gali kilti nesutarimai su namiškiais. Stenkitės palaikyti šiltus santykius.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Pasiekti trokštamą rezultatą šią savaitę seksis lengviau nei paprastai. Turėtumėte daugiau planuoti ir stengtis atlikti darbus kokybiškai. Nuo Jūsų energijos, ryžto ir dedamų pastangų gali priklausys Jūsų pajamos. Penktadienį nuotaika gali subjurti, bus sunku apsispręsti, dažnai keisite nuomonę, taip sudarydami nekonkretaus žmogaus įvaizdį. Savaitgalis tinkamas iškyloms su artimaisiais ar draugais.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Šią savaitę būsite aktyvūs, energingi ir darbštūs. Ne viskas klostysis taip, kaip norėtumėte, bet Jums puikiai pavyks susitvarkyti su iškylančiomis problemomis. Sprendžiant sudėtingus klausimus pasinaudokite visa sukaupta gyvenimiška patirtimi, pasitarkite su artimaisiais, gal tiesioginio atsakymo į Jūsų klausimą jie neduos, bet galite išgirsti tikrai vertingų minčių. Savaitgalį nesėdėkite namuose, daugiau lankykitės viešose vietose, bendraukite. Asmeninis gyvenimas džiugins ir suteiks malonių siurprizų.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę pastebėsite tai, ko anksčiau nepastebėjote, atsikratysite kompleksų ir išmoksite džiaugtis gyvenimo smulkmenomis. Nesipriešinkite, keistis būtina. Paanalizuokite kokiu save norite matyti ateityje. Antroje savaitės pusėje turėsite galimybę ištaisyti seną klaidą. Ar ja pasinaudosite, priklausys tik nuo Jūsų pačių. Santykiuose su mylimu žmogumi galite jausti įtampą, tačiau nenusiminkite, tai laikina.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Gali pasitaikyti smulkių nesklandumų, bet visumoje savaitė bus gera. Į Jūsų gyvenimą gali sugrįžti žmonės, su kuriais, atrodė, išsiskyrėte visiems laikams. Turėtumėte pasisaugoti intrigų, nesivelti į apkalbas, abejotinus reikalus. Ypatingai saugokitės netikrų draugų. Savaitgalį tinkamas laikas „apsivalymui“ nuo nereikalingų daiktų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA