REKLAMA

Koks naminis gyvūnas geriausiai tiks kiekvienam Zodiako ženklui

REKLAMA

Norite sužinoti, koks augintinis geriausiai tiks jums ar jūsų vaikui? Pasirinkite naminį gyvūnėlį pagal jo Zodiako ženklą. Jeigu augintinį prižiūrės keli šeimos nariai, reikia atsižvelgti į visus. Pagal šį horoskopą galite sužinoti, prie kurio gyvūnas labiausiai prisiriš.

AVINAS – aistringos ir impulsyvios prigimties  būtybė, todėl jam bus sunku ilgai ir kantriai prižiūrėti gyvūnėlį.   Tokio mažylio gyvūnas turi būti toks pat aktyvus ir gyvenimo džiaugsmo kupinas kaip ir jo šeimininkas. Jam puikiausiai tiks katė arba šuo – tačiau tik stambios veislės.

JAUČIUI reikia pūkuoto, meilaus padarėlio. Šuo, ypač mažas kolis, bus jam prie širdies.  Vaikas su malonumu globos savo  draugišką augintinį.

DVYNIAMS judrūs gyvūnai netinka. Jie nemėgsta tokių prižiūrėti. Tinkamiausias variantas Dvyniams bus akvariumo žuvytės, tingus kačiukas arba ryškiaspalvė papūga.

VĖŽYS labai prisiriša prie savo naminio gyvūno. Todėl jam geriausia įsitaisyti ištikimą šunį.

REKLAMA

LIŪTUI svarbiausia – keturkojo grožis ir kilmingumas. Kad augintinis turėtų pasisekimą, Liūtas pasirengęs asmeniškai išmokyti savo globoti įvairių triukų.  Jis labai rūpinsis savo gyvūno išvaizda.

MERGELĖ su malonumu rūpinsis žiurkėnu, vėžliu ar pelyte. Būtent tokiems gyvūnams šio ženklo vaikai patiki visas savo paslaptis, nes patys iš prigimties nebūna per daug linkę bendrauti.

Kad patiktų SVARSTYKLĖMS, gyvūnas pirmiausia turi būti gražus. Tauri veislė Svarstyklėms turi didelę reikšmę.

SKORPIONUI tiks aktyvus draugas – spanielis arba foksterjeras. Beje, skorpionams patinka egzotiški gyvūnai.

ŠAULIUI bendravimas su naminiu gyvūnu – tai šventė. Jam reikia linksmo, judraus augintinio. Šauliai labai mėgsta šunis ir arklius.

OŽIARAGIS į savo augintinius žiūri labai rimtai. Jam tiks bet koks gyvūnas, nes Ožiaragiui būdinga nepaprasta kantrybė.

VANDENIAI būna labai smalsūs. Šio ženklo vaikai nuolat klausinėja, kodėl vėžliai taip lėtai juda, ar galima jas išmokyti bėgioti. Jiems įdomu, kur maistą slepia žiurkėnas. Tačiau nepaisant viso smalsumo ir žinių troškimo, Vandenis pirmenybę teiks šuniui, nes labai vertina draugystę.

ŽUVIMS nereikia specialiai parinkti augintinio. Tai jos labiausiai gaili visų gatvės „valkatų“, todėl šio ženklo vaikai nuolat parneša namo kokį katinėlį ar šuniuką su sutvarstyta letena., o suaugusieji būna aktyvūs gyvūnų globos organizacijų nariai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA