REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (vasario 12–18 d.)

REKLAMA

Šią savaitę visiems Zodiako ženklams vainikuos Meilės diena. Nors dauguma nenorės prisipažinti nei sau, nei kitiems, bet jų mintys, viltys ir svajonės daugiausia suksis apie Valentiną.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę gali apimti liūdnos nuotaikos ir reikės palaikymo iš šalies. Nedemonstruokite laikino silpnumo svetimiems žmonėms, leiskite laiką su šeima ir artimaisiais. Priimant sprendimus, turėsiančius didesnės įtakos Jūsų gyvenimo kokybei, reikėtų gerai pagalvoti ir įvertinti savo galimybes. Antroji savaitės pusė gali būti šiek tiek nervinga.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Sunkumai neturėtų išmušti iš vėžių. Nepamirškite, kad visos problemos laikinos ir išsprendžiamos. Gali kilti puikių idėjų ateičiai. Beje Jūsų draugai gali padėti įgyvendinti tai, ką sugalvojote. Savaitgalį daugiau bendraukite su vaikais. Paklauskite, išklausykite.. Būsite nustebę, kiek daug jie nori pasakyti.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę būsite nusiteikę kūrybingai ir gana ryžtingai. Tiesa darbo rezultatai priklausys nuo to kiek energijos įdėsite. Netinginiaukite ir neatidėliokite darbų, nuveikti galite tikrai nemažai, o rezultatai džiugins. Antroje savaitės pusėje tikėtini malonūs susitikimai su senais pažįstamais, draugais, kurių ilgą laiką nematėte.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Nebūkite per daug naivūs ir patiklūs, netikėkite viskuo, kas Jums sakoma, juk ir patys mėgstate pagražinti tikrovę. Pirmoje savaitės pusėje galimos sėkmingos derybos dėl bendradarbiavimo. Antroje savaitės pusėje daugiau bendraukite su draugais, tikėtina, kad būtent iš jų gausite ne vieną naudingą patarimą. Savaitgalį būsite atviri naujoms pažintims ir flirtui.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Savaitė palanki kurti tvirtą pagrindą ateičiai ar užbaigti tai, prie ko jau seniai ir atkakliai dirbate. Pasisaugokite intrigų, nedalyvaukite paskalų platinime, taip išsaugosite gerus santykius su draugais ir artimaisiais. Antroje savaitės pusėje padidės ginčų ir konfliktų tikimybė. Žvelkite į viską pozityviau, pykčio paveikti galite pridaryti nepataisomų dalykų. Savaitgalį būtinai ilsėkitės, daugiau dėmesio skirkite sau ir šeimai.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Šią savaitę nepatartina veltis į dvigubus žaidimus, nors jie būtų ir labai pelningi. Galite sugadinti savo gerą vardą. Jeigu norite, kad savaitė būtų produktyvi, nesimėtykite nuo vieno darbo prie kito, susikoncentruokite į vieną, svarbiausią tikslą, o mažiau svarbius atidėkite vėlesniam laikui, tik taip galėsite pasiekti gerų rezultatų. Naujos pažintys, užsimezgusios šią savaitę, gali peraugti į naudingus ryšius.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Greičiausiai nukrypsite nuo turimo darbo plano, to priežastimi gali būti įvairūs netikėtumai. Tačiau užbaigti, jau kurį laiką besitęsiančius, svarbius darbus Jums pavyks ir savaitgalį galėsite atsikvėpti bei skirti daugiau laiko artimiems žmonėms. Elkitės taip, kaip Jums atrodo teisinga, o informuoti aplinkinių nereikia, nes galite kažkam sukelti pyktį ir agresiją.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Būsite linkę labiau nei paprastai „užriesti nosį“. Išdidumas nėra blogai, blogai kai jis perauga į pasipūtimą ir aroganciją. Neperženkite tos ribos, nes galite įžeisti net labai artimus žmones ir jie nuo Jūsų nutols. Antroje savaitės pusėje būkite atsargūs su pinigais ir vertybiniais popieriais. Savaitgalis labai tinkama aktyviam poilsiui.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA