REKLAMA

5 būdai susigrąžinti energiją į savo gyvenimą

REKLAMA

Pastaruoju metu jaučiatės išsekę, pavargę, jūsų niekas nedžiugina? Pasufleruosime, kaip papildyti energijos atsargas.

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių žmogus gali jaustis nualintas ir be jėgų. Dažnai taip atsitinka dėl įtempto darbo, problemų šeimoje, bendravimo su toksiškais žmonėmis, negalavimų ar oro permainų.

Kaip papildyti energijos atsargas pereinant prie sveikos mitybos ir sporto, jau daug rašyta. Dabar atkreipsime dėmesį į psichologinę būseną. Juk ji taip pat smarkiai kaip ir kiti veiksniai įtakoja mūsų energingumą.

Ką reikėtų pakeisti savyje, kad taptume energingesni?

I būdas

REKLAMA

Atleiskite iš darbo vidinį kritiką

Mes nuolat vertiname, smerkiame save ir graužiamės dėl savo poelgių. Kartais toks vidinis monologas užtrunka ištisas valandas ar net savaites. Mes vis barstome druską ant žaizdų, mintyse aiškiname sau, kad elgiamės neprotingai, turime išvaizdos problemų ir gero skonio trūksta… Tokie neigiami išgyvenimai suryja daug vidinės energijos. Jie tarsi verpetai įsuka mūsų viltis ir svajones, mūsų ateities planus. Pasistenkite numaldyti savo vidinį kritiką, tada iškart pajusite, kad padaugėjo energijos.

II būdas

Peržiūrėkite savo nuomones, įsitikinimus ir lūkesčius

Prieš daugelį metų jums kažkas pasakė, kad nepadarysite sėkmingos karjeros dėl sunkaus charakterio? Tada jūs įsižeidėte ir susibarėte su pašnekovu, tačiau nesivarginote pamąstyti, ar jo žodžiuose nėra tiesos. Galbūt visi jūsų bandymai pasiekti karjeros aukštumų sužlunga dėl vienintelio trūkumo, kurį būtų nesunku panaikinti? Labai dažnai mes eikvojame daugybę jėgų, kad pakeistume išorines aplinkybes, kai užtektų pakeisti tik vieną bruožą savyje.

III būdas

Neteiskite!

Kaip jūs galvojate apie kitus žmones, taip jie galvos apie jus. Jeigu jūs priimate pasaulį kaip neigiamų reiškinių sankaupą, o žmones – kaip nesąžiningas, nepadorias, netvarkingas būtybes, tai galite būti tikri ,kad gyvenimas jums nuolat pateiks neigiamų situacijų, kurios visai nualins jus. Pabandykite padaryti eksperimentą ir vieną dieną susilaikyti nuo neigiamų nuomonių apie aplinkinius. Nustebsite, kiek daug energijos pavyks sutaupyti.

IV būdas

Leiskite sau priimti savarankiškus sprendimus

Tikrai viliojantis dalykas yra suversti atsakomybę kitiems už savo poelgius, sprendimus, veiksmus. Perkeldami atsakomybę už savo gyvenimą ant kito pečių, mes tikimės sutaupyti energijos. Iš tikrųjų atsitinka priešingai. Kad ir koks būtų rezultatas, sielos gilumoje mes vis tiek suvoksime, kad tai – ne mūsų nuopelnas. Kai sprendimą priimate patys, sėkmė priklauso jums.

V būdas

Ieškokite džiaugsmo ir harmonijos savyje

Iš tikrųjų jumyse yra kur kas daugiau energijos ir jėgų, nei manote. Tiesiog jėgų šaltinis kol kas dar nėra visai atvertas. Kaip tai padaryti? Užsiimkite tuo, kas teikia jums malonumą. Žiūrėkite į tuos dalykus, kurie jums patinka, ieškokite to maisto, kuris jums skanus. Ir visos tos mielos smulkmenos papildys jūsų energijos atsargas.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA