REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai Zodiako ženklų (kovo 5–11 d.)

REKLAMA

Daugumai Zodiako ženklų ši savaitė bus rami ir darbinga. Vis dažniau pasirodanti saulė suteiks daugiau energijos ir džiaugsmo. Kai kuriuos jau pradės veikti pavasarinės nuotaikos ir artėjančių permainų nuojautos.

AVINAS

(03.21–04.20)

Rami savaitė, tačiau dėl teigiamų darbo rezultatų turėsite pasistengti patys. Parodykite daugiau iniciatyvos, įdėkite daugiau pastangų, neatidėliokite svarbių darbų, vėliau jiems atlikti sugaišite daugiau laiko, o ir rezultatai greičiausiai bus ne tokie, kokius galite pasiekti dabar. Savaitgalį gali atsiverti puikios galimybės realizuoti asmeninius planus.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Šią savaitę visas iškilusias problemas pasistenkite išspręsti kuo tyliau. Neverta visiems pasakoti kas vyksta, greičiausiai net nesulauktumėte kitų palaikymo. Jeigu kažkas ir nesiseka, vis viena mažais žingsneliais judėkite pirmyn. Neabejokite savimi, abejonės trukdo veikti. Nesivelkite į konfliktus su kolegomis, gerbkite svetimą nuomonę ir įsitikinimus, nors jie ir nesutampa su jūsiškiais.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Tiesiog plauksite pasroviui. Greičiausiai teks grįžti prie nebaigtų, bet jau senokai užmirštų darbų. Kažkas gali suabejos jūsų profesionalumu. Greičiausiai būsite apkalbėti. Geriau šioje situacijoje nieko viešai nesiaiškinti. Apsimeskite, kad nelabai Jums tai rūpi ir artimiausiu metu viskas bus pamiršta. Savaitgalį venkite konfliktų su namiškiais. Nieko nelaimėsite, tik susigadinsite nuotaiką.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Didelė tikimybė, kad tai, ką suplanuosite savaitės pradžioje, įvykdyti nepavyks, tad geriau tiesiog veikite pagal situaciją, daugiau pasikliaudami savo nuojauta. Visgi, jeigu susidursite su problemomis, nebėkite nuo jų, o neatidėliodami spręskite jas patys. Pasistenkite neskleisti gandų, nesivelkite į apkalbas ir intrigas. Priešingu atveju rizikuojate užsitraukti kažkieno nemalonę

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę neskubinkite įvykių nei profesinėje veikloje nei asmeniniame gyvenime, tegul viskas teka įprasta vaga. Neapsiimkite darbų, kurių galite nesugebėti padaryti iki galo. Jeigu jaučiate, kad nesate pakankamai kompetentingas kažkurioje srityje, geriau nepradėkite, nes jūsų reputacija nuo to gali nukentėti. Savaitgalį galite pajusti fizinį ir moralinį nuovargį. Svarbiausia nepasiduokite blogoms nuotaikoms ir gerai pailsėti.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Visai netinkamas metas įrodinėti savo tiesas. Dėl to gali kilti konfliktų su vadovybe, kolegomis ar net artimaisiais. Apskritai, pirmoje savaitės pusėje stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Antroje savaitės pusėje „nepražiopsokite“ naudingo pasiūlymo. Savaitgalį ilsėkitės, ilsėkitės, ilsėkitės..

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Puiki savaitė. Lengvai rasite sprendimus sudėtingiausiose situacijose, kas leis užtikrintai judėti pirmyn. Būsite aktyvūs, geranoriškai nusiteikę ir stengsitės padėti visiems, kas prašys jūsų pagalbos. Turėtumėte sutelkti daugiau dėmesio į svarbius dalykus ir mažiau jo skirti smulkmenoms. Antroje savaitės pusėje galite sutikti seniai matytą draugą. Šis susitikimas atneš daug teigiamų emocijų.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Susikoncentruokite rimtam darbui, nes tai laikas kai galite daug nuveikti, pasistūmėti į priekį daugeliu klausimų. Tik nereikėtų tikėtis greitų rezultatų. Daugiau dėmesio skirkite projektams turintiems ilgalaike perspektyva, nes prie jų padirbėję iš peties, ateityje greičiausiai sulauksite labai gerų rezultatų. Savaitgalį atsargiai su naujomis pažintimis, nes galite būti įtrauktas į nemalonią situaciją ar tiesiog nusivilsite naujuoju pažįstamu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA