REKLAMA

Pavasaris atėjo: kokie vyrai būna neištikimiausi pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

Vyrai kur kas dažniau už moteris pažeidžia ištikimybės priesaikas. Jų elgseną galima būtų nuspėti iš anksto, jei žinosite, kokią įtaką jų prieraišumui daro Zodiako ženklas, po kuriuo jie gimę.

AVINAS

Jeigu šio ženklo vyras įsimyli, tai jis atsiduoda savo jausmams visiškai, net neprisileisdamas minties apie neištikimybę. Jis skiria labai daug dėmesio savo išrinktajai, rūpinasi ja, dovanoja dovanas.

Jeigu jis ima kreipti dėmesį į kitas moteriškos lyties atstoves, tai yra rimtas signalas, kad jo santykiams su mylimąja gresia krizė ir kad kažkas jų bendravime yra negerai.

Avinas nemėgsta apsimetinėjimo. Iš prigimties jis nėra linkęs apgaudinėti. Jei paklausite jo tiesiai, jis gali atvirai papasakoti apie savo meilės nuotykį iš šalies. Šis ženklas nemėgsta būti kontroliuojamas. Be to, jis yra labai pavydus ir gali sulaužyti ištikimybę iš keršto troškimo arba norėdamas sustiprinti pasitikėjimą savimi.

REKLAMA

JAUTIS

Šis Zodiako ženklas nelinkęs į išdavystę . Idealiu atveju jam reikalinga vienintelė moteris visam gyvenimui.  Todėl jam tenka labai atsakingai rinktis gyvenimo draugę.  Jeigu Jautis ryšis neištikimybei, tai padarys tik todėl, kad ne viskas jo šeimoje klostosi gerai.

Nerimą keliančiu signalu gali būti pasikeitęs Jaučio elgesys. Jis nustoja domėtis ateities planais, patarinėti bet kokiais klausimais.

Jautis niekada nesididžiuos savo meilės nuotykiais. Priešingai: dėl to jį apims depresija ir kankins kaltės jausmas.

DVYNIAI

Iki 30 metų Dvyniai bus „perėjūnai“ . Jie visaip stengsis padidinti savo seksualinių pergalių skaičių. Jie mėgsta meilės santykių preliudiją, flirtas jiems būna labai patrauklus dalykas.  Beje, jie nelaiko vienkartinio sekso neištikimybe.

Į neištikimybę Dvynius stumia monotonija ir nuobodulys šeimoje. Dvyniai – labai gyvas, judrus ženklas. Jeigu jie ima elgtis ramiai, tai didelė tikimybė, kad už to slypi neištikimybė.

VĖŽYS

Vėžys nuoširdžiai trokšta būti patikimu šeimos žmogumi. Jis yra skyrybų priešininkas, nes labai atkakliai saugo savo vidinę ramybę ir skausminga reaguoja, kai kas nors ją sutrikdo.

Savo neištikimybės priežasties šio Zodiako ženklo atstovas kartais net pats sau negali paaiškinti. Jį trauka dviejų tipų partnerės: ryžtingos, atkakliai siekiančios tikslo, stipraus charakterio arba sugebančios sukurti jaukumą namuose.

LIŪTAS

Liūtas – labiausiai linkęs į neištikimybę Zodiako ženklas. Jis dievina gražias moteris, mėgsta joms pataikauti.

Jeigu savo namuose Liūtas nesulaukia pripažinimo, tai ieško kitose vietose tokių, kurios juo žavėtųsi. Kai Liūtas pradeda regzti meilės intrigas, jį sunku būna sustabdyti. Neištikimybė greitai tampa jo įpročiu.

Žmonai abejingas Liūtas stengsis nuraminti savo graužiančią dėl neištikimybės sąžinę dovanodamas jai brangias dovanas. Jis net nebandys slėpti savo laisvo elgesio. Liūtas gali pasirodyti su savo meiluže viešose vietose ir demonstruoti ją kitiems kaip trofėjų.

MERGELĖ

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA