REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (kovo 12–18 d.)

REKLAMA

Šią savaitę daugumai Zodiako ženklų patartina stengtis nepriimti skubotų sprendimų, kitaip teks ilgai taisyti padarytas klaidas. Ramiai ir atsargiai važiuodami, nuvažiuosite toliau už skubančius.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę nerizikuokite pinigais, o didelius pirkinius atidėkite ateičiai. Darbe galite jausti spaudimą iš vyresnybės, gali pasunkėti darbo sąlygos, ar turėsite prisiimti daugiau atsakomybės. Kantriai atlikite savo pareigas, artimiausiu metu viskas susitvarkys. Savaitgalį santykius gali „pagadinti“ pavydas tiek iš Jūsų, tiek iš partnerio pusės.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Jau nuo savaitės pradžios turite nusistatyti aiškius, apčiuopiamus tikslus, kad nukreipti savo energiją tinkama linkme. Jeigu to nepadarysite, jėgas iššvaistysite nesvarbiems dalykams, nieko gero nenuveikdami. Antroje savaitės pusėje galite jausti emocinę įtampą, būsite linkę dramatizuoti įvykius. Vertėtų būti atidesniems pasirašant dokumentus

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Savaitės pradžioje gali atrodyti, kad reikalai slysta iš rankų, juos labiau įtakos išoriniai veiksniai. Nedarykite skubotų sprendimų, tiesiog stebėkite situaciją ir įsiklausykite į aplinkinių patarimus. Antroje savaitės pusėje būsite emocionalūs ir jautrūs aplinkai. Į paviršių gali iškilti susikaupusios nuoskaudos. Visur ieškosite trūkumų ir jų rasite. Nesiaiškinkite santykių su artimaisiais ar kolegomis, iš to nieko gero nebus. Savaitgalį Jūsų žavesiui bus sunku atsispirti.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Rami savaitė, reikalai klostysis tiesiog savaime. Turite suprasti, kad neverta laikytis įsikabinus į praeitį, tai niekur neveda. Geriau išnaudokite šį laiką ateities kūrimui. Antroje savaitės pusėje nerizikuokite pinigais. Neapgalvotas sprendimas gali atnešti nenumatytų nuostolių. Savaitgalį galite tikėtis visokeriopos pagalbos ir palaikymo iš draugų ir artimųjų. Tik nepamirškite jiems padėkoti.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Savaitė pareikalaus susikaupimo ir rimtesnio požiūrio į darbą. Galbūt įgysite daugiau pareigų arba padidės Jūsų atsakomybė. Jau nuo pirmadienio sustiprės kūrybinės galios, tad jeigu Jūsų darbas neatsiejamas nuo kūrybos, išnaudokite šį laiką tinkamai. Antroje savaitės pusėje neįvedinėkite naujovių, naudokite jau išbandytus darbo metodus. Savaitgalį galite tapti kiek irzlūs. To priežastimi gali būti netikėta žinia ar pablogėję santykiai su artimaisiais.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Gera, produktyvi savaitė, tačiau turite būti atidesni ir nedaryti skubotų sprendimų. Tai kas vilioja, atrodo patikima, tvirta ir įdomu, gali netikėtai sugriūti. Antroje savaitės pusėje gausite atsakymus į, kaip Jums seniau atrodė, “užstrigusius“ klausimus, o tai suteiks naujų jėgų, pasitikėjimo savimi ir ryžto veikti. Savaitgalį gali kilti nesutarimų su aplinkiniais. Nevertėtų tikėti viskuo ką žmonės Jums sako, geriau pasikliauti savo nuojauta.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę gali tekti taisyti seniau padarytas klaidas, tačiau tai nekels didelių nepatogumų. Susimąstysite kaip galite padidinti darbo našumą, per trumpesnį laiką atlikti daugiau darbų. Antroje savaitės pusėje galimi konfliktai su vadovybe, kas kels šiokį tokį susirūpinimą. Dirbdami skirkite daugiau dėmesio detalėms ir pasistenkite visus pradėtus darbus padaryti iki galo, neatidėliokite jų rytdienai. Savaitgalį jausite didelį palaikymą iš Jums artimų žmonių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA