REKLAMA

Kodėl geriems žmonėms dažnai nesiseka

REKLAMA

Ar kada nors esate uždavę sau klausimą: „Kodėl blogi dalykai nutinka geriems žmonėms?“ arba „Kodėl blogiems žmonėms visada pavyksta išsisukti?“

Dažnai nutinka taip, kad pakeliame rankas į dangų ir šaukiame: „Gyvenimas neteisingas!“ Vis dėlto teisingumo gyvenime yra gerokai daugiau, negu jūs galvojate.

Tiesiog kiekvienas iš mūsų sukuria savo realybę. Ir gyvename mes pagal savo taisykles, kurių nepavadinsi nei blogomis, nei geromis.

Norint suprasti šias taisykles reikia prisiminti, ko mus mokė vaikystėje: už gerus darbus apdovanoja, o už blogus – baudžia. Mes esame užprogramuoti tam, kad, jei darysime gerus dalykus, mūsų gyvenimas bus kupinas gerų įvykių, o jei blogus – blogų.

Mūsų tėvai, mokytojai ir vyriausybė užprogramavo mus gyventi taip, kaip patiktų jiems, o ne mums. Tačiau nepaisant to, kad tėvai, mokytojai ir vyriausybė mąsto, jog gėriui ir blogiui reikia duoti apibrėžimą, Visata turi savo nuomonę.

REKLAMA

Tiesa yra ta, kad Visata nieko nebaudžia ir neapdovanoja. Visata naudojasi traukos įstatymais ir reaguoja tik į mūsų mintis. Jūs gaunate tai, ko tikitės, nesvarbu, tikitės gerų dalykų ar blogų. Tik tiek!

Jeigu norite, kad jums nutiktų kažkas gero, gausite teigiamą rezultatą, net jeigu esate pikti ir grubūs. Tas pats galioja ir atvirkštiniu variantu. Jūs galite būti geriausias ir mieliausias žmogus, tačiau, jeigu apsupate save negatyviomis mintimis, tai tik negatyvą ir gausite.

Nors mus mokė būti gerais ir atitinkamai gerai elgtis su kitais, sėkmė priklauso tik nuo supančių minčių. Jeigu jūs netikite šiais argumentais, paieškokite to įrodymų savo gyvenime, tarp savo draugų, artimųjų ir kolegų, ypač tų, kuriuos, pasak jūsų, lydi sėkmė arba nesėkmė… Jūs suprasite, kad visiškai nesvarbu, ar žmonės yra blogi, ar geri. Jie gyvena pagal savo lūkesčius!

Pavyzdžiui, turiu gerą draugę, ji yra maloniausias, mieliausias ir dosniausias žmogus iš visų mano pažįstamų. Ji tiesiog nuostabi! Tačiau ji dažnai serga, turi problemų dėl pinigų, susiduria su sunkumais santykiuose ir darbe.

Kodėl ji taip stipriai kenčia? Ji visada pasakoja apie savo nesėkmes ir problemas. Ji nuolat išgyvena dėl savo ateities. Ji išgyvena dėl problemų, kurių gali atsirasti jos gyvenime, o gali ir neatsirasti. Dėl to Visata dovanoja jai nesėkmių, problemų ir išgyvenimų kupiną realybę.

Dar vienas pavyzdys gali būti mano kolegė, vadybininkė, su kuria dirbau prieš kelerius metus. Ji buvo grubi ir neatsakinga. Kiekvienas biuro darbuotojas nuoširdžiai jos nekentė. Tačiau jai nesiliovė siūlyti naujų aukštesnių pareigų.

Ką gero ji padarė? Ji visada galvojo tik apie tai, kokia ji nuostabi, kaip visi aplinkui ją myli ir kad ji nusipelnė visko, ką turi. Niekas su ja nesutiko, bet mūsų mintys neturėjo jokios reikšmės, nes būtent ji kūrė savo realybę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA