REKLAMA

5 sudėtingiausio charakterio Zodiako ženklai, su kuriais nelengva sutarti

REKLAMA

Kai kurie žmonės kitiems kelia daug problemų bendraujant. Jie kaltinami dėl savo sunkaus būdo, bet ar tikrai jie dėl to kalti? Juk jie gimė po tokiomis žvaigždėmis,  gimimo data nulėmė charakterio bruožus. Štai kaip atrodo sudėtingiausio būdo Zodiako ženklų sąrašas.

5 vieta – OŽIARAGIS

Su Ožiaragiais sunku bendrauti. Užsispyrimas – jų antras vardas. Jie niekada nedarys to, kas jiems nepatinka. Ožiaragiai retai gerbia kitus, todėl jų bendravimo ratas gana ribotas. Jie negali pakęsti nuobodulio, todėl apsupa save tik vertingiausiais šio pasaulio atstovais. Jeigu įsimylėjote Ožiaragį, apsišarvuokite kantrybe ir ištverme.

4 vieta – VANDENIS

Bendravimas su Vandeniais yra gana specifinis. Jie vertina tik savo nuomonę. Jie gali lengvai apkaltinti kitus, kad tik išteisintų save. Jie siekia savo tikslų, bet kartais elgiasi kaip tikri despotai. Vandeniai turi aštrų protą, bet dažnai jų emocijos nugali protą ir jie pradeda nukrypti nuo anksčiau pasirinkto tinkamo kurso.

REKLAMA

3 vieta – DVYNIAI

Dvynius nuolat kažkas kažkur tempia. Jiems sunku nusėdėti vietoje, tad jiems atiteko garbinga trečioji vieta. Jie yra ryškūs, plepūs ir kaprizingi. Kritiniais momentais jie užsideda abejingumo kaukę, o kartais netgi žiaurumo kaukę, ir palieka puotą neatsisveikinę. Aplinkinių nuomonė jiems nerūpi. Jų galvoje yra nuosavas fantazijų pasaulis. Dvyniai yra klastingi. Atrodo, kad jau supratai, apie ką jie galvoja, bet ne, jūs ir vėl pralaimėjote. Šachas ir matas!

2 vieta – AVINAS

Avinai yra labai impulsyvios asmenybės. Per 15 sekundžių jie gali sugriauti tai, ką statė metų metus, ir tai liečia ne tik darbo projektus, bet ir jų santykius. Jie visada teisūs, o jeigu neteisūs, jūs privalote pripažinti, kad teisūs. Tokia paprasta taisyklė egzistuoja jų gyvenime. Jeigu įsimylėjote Aviną, būkite pasiruošę, kad taika namuose gyvens ilgiausiai dvi dienas, o štai ugnis įsiplieks nuolatos. Aistrų paradas jums garantuotas.

1 vieta – SKORPIONAS

Skorpionas yra grėsmingiausias ženklas visoje Zodiako karalystėje. Jie visada pasiekia to, ko nori. Jiems nėra neįmanomų dalykų. Stipriai išreikštas ego ir kerštingas charakteris – geriausias Skorpiono apibūdinimas. Žmonės jiems yra nuosavybė, tad, jeigu pataikėte į jų tinklus, amžiams liksite jų vergais. Bet kokie santykiai su šiuo ženklu gresia sunkiomis pasekmėmis.

Šaltinis Fabiosa.com

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.