REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai Zodiako ženklų (kovo 19–25 d.)

REKLAMA

Nuo kovo 19 iki 25 dienos dauguma Zodiako ženklų jaus energijos padaugėjimą, su entuziazmu puls įgyvendinti savo sumanymų. Nepatartina skubėti ir priimti neapgalvotų sprendimų. Spontaniškumas šią savaitę nebus sveikintinas.

AVINAS

(03.21–04.20)

Savaitės pradžioje galite jausti įtampą. Gali iškilti aibė problemų susijusių su kitų žmonių darbu. Atrodys, kad aplinkiniai Jums specialiai kaišioja pagalius į ratus. Nepalikite savieigai nei vieno svarbaus projekto ar darbo, viską stebėkite ir kontroliuokite. Antroji savaitės pusė tinkama apsivalymui nuo nereikalingų daiktų. Gautas rezultatas Jus džiugins.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Savaitės pradžioje gali įsiplieksti lemtingų pasekmių turėsiantis ginčas su svarbiu žmogumi, su kuriuo Jus sieja bendra ateitis. Šioje situacijoje turite vadovautis sveiku protu, o ne emocijomis ir kvailais principais. Antroje savaitės pusėje pajusite kūrybinį įkvėpimą, be to tapsite nepataisomais romantikais. Norėsite keisti savo įvaizdį ar aplinką. Kažką įgyvendinsite, kažko, galbūt, ne. Bet kuriuo atveju ši būsena suteiks begalę teigiamų emocijų, tad jausitės pakylėti

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Tai aktyvus laikas, kai gali aplankyti geniali idėja, kurią trūks plyš norėsite įgyvendinti. Vertėtų skirti daugiau dėmesio visiems svarbiems reikalams ir dirbti neskubant, nes galite padaryti lemtingų klaidų. Pirmoje savaitės pusėje gali įvykti kažkas tokio, kas pakeis artimiausių dienų planus. Tikėtina, kad savaitgalį pajusite nostalgiją praeičiai. Tačiau dairytis atgalios neverta.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šios savaitės sėkmė didele dalimi priklausys nuo Jūsų diplomatijos. Pirmoje savaitės pusėje greičiausiai darysite tai, ką jau seniai norėjote padaryti, bet dėl kažkokių priežasčių vis atidėliojote. Nepalikite savieigai nei vieno svarbaus projekto ar darbo, viską stebėkite ir kontroliuokite patys. Antroje savaitės pusėje neatviraukite su kolegomis ar mažai pažįstamais asmenimis. Per didelis patiklumas gali jums pakenkti.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę galite sulaukti puikių pasiūlymų, tačiau būkite atidesni detalėms, ypatingai pasirašydami svarbius dokumentus ar sutartis. Tai geras laikas, padėsiantis priartėti prie užsibrėžtų tikslų. Žinoma, jeigu netinginiausite. Visur norėsite pirmauti, būti geriausiais ir Jums seksis, tik neužmikite ant laurų. Savaitgalį atidžiau tvarkykite šeimos biudžetą, jis gali pavojingai ištuštėti.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Ši savaitė itin palanki naujoms pažintims ir meilei. Tačiau ir darbo krūvis gerokai išaugs. Gali kilti su darbine veikla susijusių nemalonumų, nedidelių problemų, tačiau gana lengvai susidorosite su bet kokiu iškilusiu sunkumu. Atkaklumas ir drąsa nėra ryškiausios Jūsų savybės, bet būtent jos dominuos šiuo metu, todėl nesunkiai pasieksite norimą rezultatą.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Su malonumu bendraujate ir padedate žmonėms, tačiau reikėtų būti atidiems ir apeiti tuos, kurie nori tik pasinaudoti Jūsų gerumu. Pirmoje savaitės pusėje nesiskųskite, kad staiga atsirado daug darbo, iš susiklosčiusios situacijos turėsite nemažos naudos. Antroji savaitės pusė gali atnešti daugybę ginčų, tačiau penktadienį viskas nurims.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA