REKLAMA

Balandžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Antras pavasario mėnuo – laikas, kai ryškiai šviečia saulė ir viskas sužaliuoja. Atgijusi gamta suteiks naujų gyvenimo spalvų visiems Zodiako ženklams. Atsiras daugiau entuziazmo ir noro džiaugtis kiekviena diena.

Balandžio mėnesį patartina atidžiau rinkti žodžius ir geriau apsvarstyti veiksmus, nes bus didelė tikimybė sugadinti santykius su partneriais ir kolegomis. Sėkmę atneš pagarbus elgesys su aplinkiniais.

Visų Zodiako ženklų atstovus užvaldys romantiška nuotaika.

Balandžio mėnesį patartina saugotis traumų, nes padidės pavojus susižeisti aštriais daiktais.

 

REKLAMA

AVINAS

(03.21–04.20)

Avinui svarbu susikoncentruoti į pagrindinį darbą. Tik tada balandžio mėnuo jam bus sėkmingas ir finansiškai, ir santykių su kolegomis atžvilgiu. Avinas bus kaip niekad aktyvus ir susikaupęs, todėl galės daug nuveikti.

Jei panorės, jis pademonstruos išskirtinius sugebėjimus darbe ir taip atkreips į save vadovų dėmesį. Niekas negalės jam sutrukdyti, nebent tingumas.

Meilės sferoje šio ženklo atstovams prasidės sąstingio periodas. Naujų santykių nepavyks užmegzti, bet ir seni neteiks didelio džiaugsmo. Tai ypač palies šeimą turinčius avinus.

 

JAUTIS

(04.21–05.20)

Balandžio mėnesį Jaučiui reikia pasistengti atsisakyti žalingų įpročių. Būtent jie gali būti senos ligos paūmėjimo priežastimi. Nors Jautis paprastai būna santūrus, reikšdamas savo emocijas, šį mėnesį jis pratrūks ir pradės kalbėti tai, ką mano. Dėl to kils problemų su draugais ir kolegomis.

Šeimoje taip pat ne viskas klostysis sklandžiai. Kils barnių dėl šiam Zodiako ženklui būdingo šykštumo ir praktiškumo. Jautis paprastai nesugeba ilgai pykti, todėl mėnesio pabaigoje jis jau bus susitaikęs su savo artimaisiais ir sureguliavęs santykius su bendradarbiais. Jis atleis net tiems, kurie buvo neteisūs.

Balandžio mėnuo Jaučiui taps persilaužimo metu profesinėje srityje. Jam teks pasirinkti, kas šiuo momentu yra svarbiau: pinigai ar ramybė.

 

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Balandžio mėnesį Dvyniai ne sykį atsidurs kurioziškose situacijose darbe. Jie bus palaikyti viršininkais, net priversti pasirašyti rimtą sutartį. Gatvėje šio Zodiako ženklo atstovas bus palaikytas kitu žmogumi, o nepažįstamas asmuo prisipažins mylįs. Į jo banko sąskaitą „įkris“ netikėta pinigų suma. Visos klaidos bus ištaisytos per trumpą laiką, tačiau Dvyniai ir jų draugai turės progą pasilinksminti.

Dvynių sveikata taip pat bus permaininga. Mėnesio pradžioje gresia apsinuodijimas ar peršalimas, o mėnesio pabaigoje Dvyniai galės dalyvauti maratone ar kitose varžybose ir net išsiveržti į pirmaujančiųjų gretas. Tokių permainų likimas suteiks tam, kad pakeltų nuotaiką, nes Dvyniai metų pradžioje buvo pasyvūs, nelaimingi.

 

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Darbas ir dar kartą darbas – svarbiausia Vėžio užduotis balandžio mėnesį. Jam teks atkakliai triūsti ne tik siekiant profesinių aukštumų ir stengiantis užsidirbti daugiau pinigų. Vėžiui teks išeikvoti daug jėgų, kad sureguliuotų santykius su artimaisiais po konflikto. Jam bus labai sunku pirmam ištiesti ranką, kad atgaivintų senus jausmus. Bet neišvengiamai teks tai padaryti, kitaip konfliktas įgaus sprogstamąjį pobūdį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA