REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (kovo 26 – balandžio 1 d.)

REKLAMA

Paskutinės kovo mėnesio dienos bus labai intensyvios ir kupinos rūpesčių. Užtat savaitės pabaigoje visų laukia didelė šventė – Velykos. Ko tikėtis šiomis dienomis atskiriems Zodiako ženklams, atskleis horoskopas.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę būtų protinga už dantų palaikyti aštrų liežuvį, nes jis gali sukelti rimtų problemų. Antroje savaitės pusėje nesistenkite pinigais padaryti gerą įspūdį aplinkiniams, liksite nesuprasti ar net apkalbėti ne iš gerosios pusės. Savaitė visiškai netinkama rizikingiems sandoriams. Didelė tikimybė, kad suklysite, o jūsų klaidas seks praradimai. Savaitgalį tikėtina maloni pažintis su priešingos lyties asmeniu.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Judri ir rizikinga savaitė. Prieš Jus atsivers visos durys, tačiau antroje savaitės pusėje būkite pasiruošę pasipriešinimui ir netikėtumams. Galite pasijusti išnaudojami, nes jus ir jūsų gabumus aplinkiniai stengsis panaudoti saviems tikslams pasiekti. Turite išmokti kartais pasakyti griežtą ne. Savaitgalį pasisaugokite netikrų draugų.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Visų dėmesys šią savaitę nukreiptas į jus, todėl nesunkiai surasite bendraminčių. Jūsų ryšiai su aplinkiniais apskritai gana stiprūs ir tai gali atnešti nemažos naudos. Antroje savaitės pusėje gali išryškėti santykių problemos. Kažkoks ginčas ar konfliktas privers Jus susimąstyti ir ieškoti protingo sprendimo, nepaliekant nuskriaustų pusių. Savaitgalį skirkite tik sau, pailsėkite ir pasilepinkite.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Gana sudėtinga savaitė. Nesielkite kvailai ir impulsyviai. Tikėtinos klaidos, kurias vėliau bus sunku ištaisyti. Pernelyg rizikingi nuotykiai taip pat gali baigtis liūdnai ir turėti neigiamų pasekmių. Jeigu Jūsų prašys paskolinti pinigų, geriau mandagiai atsisakykite. Neinvestuokite pinigų į projektus, kuriais abejojate. Piniginiuose reikaluose galite pasitikėti tik savo šeima, artimaisiais.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę į paviršių gali iškilti sena problema. Pasikliaukite savo nuojauta ir netikėkite nežinia iš kur išdygusiais geradariais, taip pasaugosite savo nervus, pinigus ir gerą reputaciją. Tai kas seniau buvo lengvai pasiekiama, dabar gali pareikalauti didesnių pastangų. Antroje savaitės pusėje nepatikėkite primityviu meilikavimu. Savaitgalį artimieji gali paprašyti dėmesio, pagalbos ar pinigų

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Bet kokie skandalai ir ginčai dabar gali pakišti Jums koją. Stenkitės išlaikyti gerus santykius su aplinkiniais ir venkite net smulkiausių įstatymų pažeidimų, nes galite pakliūti į keblią situaciją. Antroje savaitės pusėje neleiskite emocijoms paimti viršaus, priešingu atveju tapsite labai pažeidžiami. Savaitgalį tarpusavio nepasitikėjimo atmosfera gali apsunkinti santykius su artimaisiais.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę jausitės pakylėtai, jūsų nuomonė rūpės aplinkiniams. Visgi neatsipalaiduokite. Tikėtinos klaidos, dėl kurių vėliau gailėsitės. Savaitės pradžioje būsite nusiteikę kūrybingai, aplankys įdomios idėjos. Reikėtų skirti daugiau dėmesio artimiausios ateities darbų planavimui, prioritetinių darbų išskyrimui, nes eikvojate per daug laiko ir energijos nereikšmingiems darbams. Antroje savaitės pusėje stenkitės labiau kontroliuoti savo emocijas.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Geriau nepradėti naujų darbų. Geriau tobulinkite ar užbaikite tai, kas jau pradėta. Daugiau dėmesio skirkite santykiams su verslo partneriais ar kolegomis gerinti. Tinkamas laikas „padirbėti“ su skolininkais. Savaitgalį daugiau bendraukite su vaikais. Būsite nustebę, kiek daug jie nori pasakyti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA