REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 2–8 d.)

REKLAMA

Antrojo pavasario mėnesio pradžioje dauguma Zodiako ženklų bus nusiteikę entuziastingai. Vis dažniau skaisčiai šviečianti saulė suteiks naujų jėgų ir noro veikti, įgyvendinti senus planus bei spontaniškai kilusias idėjas ir  mylėti.

AVINAS

(03.21–04.20)

Būsite nusiteikę kūrybingai, aplankys ne viena įdomi idėja. Reikėtų skirti daugiau dėmesio artimiausios ateities darbų planavimui, prioritetinių darbų išskyrimui, nes eikvojate per daug laiko ir energijos nereikšmingiems darbams. Pirmadienį geriau nepradėti nieko naujo. Visą savaitę stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Savaitgalis labai tinkamas išvykoms su šeima ar draugais.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Tai savaitė, kai jokie neapgalvoti veiksmai negalimi. Sunkumai darbe neturėtų „išmušti iš vėžių“. Nepamirškite, kad visos problemos laikinos ir išsprendžiamos. Užtat artimiausių žmonių palaikymas garantuotas. Kita vertus šią savaitę gali kilti puikių idėjų ateičiai. Beje Jūsų draugai gali padėti įgyvendinti tai, ką sugalvojote.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Tikriausiai pastaruoju metu galvoje sukasi ne viena nauja idėja. Nesidalinkite savo mintimis su aplinkiniais, geriau įgyvendinkite tai, ką sumanėte. Prieš Jus atsiveria naujos galimybės. Sėkmė Jus lydės, tačiau tai nereiškia, kad triumfuosite įdėję minimalias pastangas. Padirbėkite iš peties.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Svarbiausiems darbams atlikti geriausia skirti pirmadienį ir antradienį. Antroje savaitės pusėje daugiau bendraukite su draugais, jie pakels Jums nuotaiką ir įkvėps pasitikėjimo savimi. Ši savaitė labai tinkama ateities darbams planuoti.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Darbo bus daug ir greičiausiai skubaus. Kita vertus šios savaitės darbai turėtų pagerinti Jūsų finansinę situaciją. Pasistenkite nepervargti, išskirkite svarbiausius, prioritetinius darbus, o ne tokius svarbiu palikite ateičiai. Galimi malonūs susitikimai su senais pažįstamais, draugais, kurių ilgą laiką nematėte.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Savaitė palanki kurti tvirtą pagrindą ateičiai ar užbaigti tai, prie ko jau seniai ir atkakliai dirbate. Naujos pažintys, užsimezgusios šią savaitę, gali peraugti į naudingus verslo ryšius. Skirkite daugiau dėmesio savo išvaizdai ir sveikatai.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Ši savaitė – puikus laikas, ypatingai kūrybinių profesijų atstovams. Tikėtini dideli bet teigiami pokyčiai darbinėje veikloje. Būsite kūrybingi ir iniciatyvūs. Atidžiai sekite naujienas, kad nepraleisti Jums svarbios informacijos.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Puiki savaitė gimusiems po Skorpiono ženklu. Pirmoje savaitės pusėje suprasite, kad Jūsų pastangos ir darbas nenuėjo veltui. Tikėtini puikūs rezultatai iš projekto, prie kurio taip atkakliai dirbote pastaruoju metu. Šią savaitę svarbu palaikyti gerus santykius su žmonėmis. Antroji savaitės pusė tinkama poilsiui

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Šaulio ženklo atstovui ši savaitė labai palanki. Pamatysite puikius pastarųjų mėnesių darbo rezultatus, kurie artimiausiu metu padidins Jūsų pajamas. Tai pakels ūpą dirbti dar geriau. Būsite nusiteikę kūrybingai, veiksite ryžtingai. Penktadienį pasistenkite nekonfliktuoti su kolegomis.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Ožiaragio ženklo atstovui šią savaitę labai svarbus pozityvus nusiteikimas. Daugiau dėmesio skirkite veiklai, kuri gali duoti greitų rezultatų, tai gali pagerinti Jūsų finansinę situaciją. Antra savaitės pusė tinkama aktyviam poilsiui. Venkite konfliktų su artimaisiais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA