REKLAMA

Likimo suvestos poros : 3 galimi skirtingi variantai

REKLAMA

Sakoma, kad du žmonės, kurie vėliau susieja savo gyvenimus, susitinka neatsitiktinai. Juos suveda likimas.

Ezoterikos žinovai išskiria tris likimo suvestų porų variantus. Galite tikėti, galite netikėti, bet jų teorija yra įdomi.

1. Dvasinio ryšio poros

Tokios poros laikomos kosminėmis arba astralinėmis poromis. Šie žmonės – gyvenimo bendražygiai. Kartais jie vadinami „vienas kito puselėmis“. Bet mums šis žodis atrodo netinkamas, nes kiekvienas žmogus iš prigimties yra vientisas. . O bendražygis yra tas, su kuriuo kartu galima žengti savo keliu per pasaulio labirintus.

Abu partneriai mato vienodą tikslo vaizdinį, į kurį jie žingsniuoja. Tai tarytum du vektoriai, sueinantys į vieną tašką. Jie puoselėjai bendras svajones apie ateitį. Tai susieja juos visam laikui, net jeigu jie turi skirtingų pomėgių, hobių ar skiriasi jų finansinė padėtis, išvaizda, juos jungia vienas tikslas – bendri siekiai. Jie abu yra tarsi du vieno paukščio sparnai, kurie suderintai veikia, jam skrendant į vieną pusę.

REKLAMA

Tokių šeimų būna mažai. Bet tokia šeima sukuriama ilgam laikui. Išoriškai tokie partneriai dažniausiai būna nepanašūs, net visiškai skirtingi, priešingybės. Socionika tokus partnerius vadina „dualine pora“. Pavyzdžiui, ji – matematikė, aukšto ūgio, jis, – muzikantas, žemaūgis, nieko nesuprantantis matematikoje. Bet jie visai laimingi ir niekada nesibara, gyvena santarvėje, dažniausiai lieka ten, kur yra, niekur nepersikrausto. Jų namai – svetingi. Pora, nepaisant savo išorinių nepanašumų, įkvepia ir traukia daugybę žmonių.

2. Giminingos sielos

Šie žmonės – draugai, bičiuliai, taikdariai. Jie turi bendrą pomėgį, juos gali sieti psichologija, muzika, politinė partija ar kas nors kita. Jiems įdomu dabar, bet jų supratimas apie tai, kaip tas „dabar“ išsirutulios į ateitį, dažniausiai skiriasi. Pavyzdžiui, jis domisi ezoterika, ir ji – taip pat. Ėmė abu ir susituokė.

Tai – neblogas dalykas, bet vėliau dažnai paaiškėja, kad abu svajojo apie savo namą, bet vienas jų – apie mūrinį mieste, o kitas – apie rąstinį kaime. Ir ne visada tokiai porai pavyksta pastatyti ką nors bendro. Prasideda barniai. Paprastai jau būna per vėlu, nes atsiranda vaikų. Tada jie teisinasi, kad bendravimas nesiseka, nes „jų meilę buitis sunaikino“. Iš tikrųjų sunaikino ne buitis, o neteisingai susiklostę santykiai.

Jeigu jūs sudarėte tokią sąjungą ir esate nieko neskolingi savo partneriui ar partnerei, tai po kurio laiko atsiras tas (arba ta), kuris užtikrins ramų gyvenimą. Tačiau jūs visada jausite, kad trūksta polėkio, nebebūsite du stiprūs vieno paukščio sparnai.

Giminingos sielos dažnai pragyvena kartu visą gyvenimą, pykstasi, bet neišsiskiria, tačiau nuolat ieško kito vienintelio nuošalyje. Tokių porų pasitaiko dažnai, jų bendras gyvenimas vėliau pasidaro pilkas ir neįdomus. Bet tai dar nėra blogiausias santykių variantas.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA