REKLAMA

Likimo suvestos poros : 3 galimi skirtingi variantai

REKLAMA

3 .Karminės poros

Šiuo atveju partnerius sieja vienoda kančia. Tie žmonės yra tarsi veidrodžiai. Jie savo partneryje kaip veidrodyje mato savo asmeninį skausmą – trūkumus, neišspręstas situacijas, agresiją ir t.t. Jie kaip vienas kito priešai (beje, priešas – nebūtinai blogis, kaip įprasta manyti. Priešas yra tas, kuris verčia jus žvelgti į savo vidų).

Jie patraukė vienas kitą vienodomis programomis. Pavyzdžiui, jis nekenčia moterų, o ji nekenčia savo motinos. Juos sieja vienodos problemos – abu nenori prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą. Kai vienas jų išsigydo nuo skausmo, programa baigiasi, jie išsiskiria. Daugiau jiems nėra kas veikti kartu.

Ezoterikos žinovai tikina, kad karminės poros „atidirbinėja“ praeitų gyvenimų klaidas. Anot jų, sielos ateinančios į šį pasaulį mokytis. Jeigu praeitame gyvenime neišlaikė egzamino, tai dabar tas žmogus turi laikyti jį iš naujo. Kiekvienas vyras ir kiekviena moteris tokiu būdu artėja prie savo mylimosios ar mylimojo. Kol kas jie turi atsikratyti tų savybių, kurios trukdo sutikti tą savo vienintelę ar vienintelį.

Reikia pridurti, kad karminė meilė yra sunkiausia. Ji tarsi uraganas įsiveržia į širdį ir vos ne sudegina ją. Kol širdis liepsnoja, žmogus kenčia nuo pavydo, skausmo, neištikimybės…. Jis nori būti su savo partneriu, nors tas nuolat verčia jį kentėti.

REKLAMA

Jam atrodo, kad konfliktas įvyko paskutinį kartą, rytoj viskas bus kitaip, geriau… Tačiau ateina rytojus, ir vėl viskas kartojasi iš pradžių. Iš karminių porų dažnai gali išgirsti tokius prisipažinimus: „Man su juo blogai, bet ir be jo nepakeliamai sunku“.

Kodėl taip vyksta?

Vyksta senų skolų ir ankstesnių gyvenimų atidavimas. Taip atstatoma pusiausvyra. Ankstesnių, juos susiejusių gyvenimų siužetai gali būti įvairūs: prievartavimas, žmogžudystė, išdavystė ir kitokie. Žaidimas užsitęsė per kelis gyvenimus. Ir tęsis tol, kol neatsiras supratimas ir jie nesugebės vienas kitam atleisti. Kentės abu, kol santykiai nebus apdoroti. Po to jie susitaikys ir išsiskirs.

Tokių porų labai daug. Vyksta pagreitintas karmos apdorojimas. Dabar tokie laikai, kaip pasaulis stengiasi išsivaduoti nuo visko, kas nereikalinga, kad žmonija galėtų pereiti į naują sąmonės lygį.

Šaltinis: Roza2012.net.ua

REKLAMA