REKLAMA

Kaip elgiasi Zodiako ženklai linksmindamiesi?

REKLAMA

Daugybę kartų skaitėme ir girdėjome, kad alkoholis – didžiausias visos žmonijos priešas. Bet darbo savaitei artėjant į pabaigą, pradedama labiau tikėti, kad visa tai – mitas ir išsigalvojimai. Priešingai – kad alkoholis – ištikimas draugas, padedantis pamiršti darbo rūpesčius, taip pat ir asmenino gyvenimo problemas bei sunkumus. Be to, suteikia ne tik daug džiaugsmo akimirkų, bet ir padeda atsipalaiduoti linksmoje draugų kompanijoje. Užtat atėjus pirmadieniui, kai reikia anksti keltis ir eiti į darbą skaudama galva, galvojate, kad nekenčiate alkoholio ir tampa jūsų… didžiausiu priešu. Tačiau belaukiant kito savaitgalio, gal pravartu būtų sužinoti, kaip elgiasi išgėrę ne tik jūsų pažįstami ar draugai, bet ir jūs patys. O kuriems iš jų apskritai nepatartina vartoti svaigalų.

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avino ir šiaip ganėtinai impulsyvus, emocingas charakteris. Jis ir blaivus – karštakošis, užsidega kaip degtukas, o iš jo išgėrusio… lauk bėdos. Tikriausiai ne veltui įžvalgūs astrologai pataria išgėrusiam Avinui ypatingai susirūpinti ne tik savo veidu, bet apskritai galva. Mat šio Zodiako ženklo atstovai ir blaivūs būdami pirmiau padaro, o paskui galvoja, ką padarė. Ypač reikėtų vengti jiems stiprių gėrimų, nes turės problemų ne tik su skrandžio opalige, bet ir su dvylikapiršte žarna. Todėl vienas patarimas: venkite draugijos su Avinu, kuriam patartina apskritai atsisakyti velnio lašų. Na, nebent per didžiąsias metų šventes. O jei vis dėlto likimas suvedė su šio ženklo atstovu per gimtadienį, pasistenkite viduryje pasisodinti blaivininką Vandenį, kuris laiku sustabdytų kylančią audrą. Priešingu atveju, rizikuojate atsibusti ne tik ne savuose namuose, bet ir ne savame mieste. Be to, gali paaiškėti, kad vakar jūs pažadėjote vesti gerokai už save vyresnę moterį ir įžeidėte gerą žmogų su masyvių rėmų akiniais. Užtat Avinas užjaučiančiai žiūrės į jus visiškai blaiviomis akimis ir linguos galva: „Ką tu, juk mes vos vos…“ O jei jūs ir esate Avinas, tai turėtumėte žinoti, kad kitų Zodiako ženklų gana keista fiziologija – jie gerdami alkoholinius gėrimus girtėja.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Girtėja iš lėto, bet užtikrintai. Juk Jautis pagal savo natūrą – tvirtas sutvėrimas! Todėl linksmybių įkarštyje gali ir bakstelėti. Be to, dėl menkiausios priežasties. Geriausias būdas nuraminti jautį – pasiūlyti jam padainuoti. Beje, šio ženklo atstovai teikia pirmenybę išlaikytam raudonam vynui. Kartais ir brendžiui. Bene didžiausia jo problema – gali persišaldyti, kadangi alkoholis kaip reikiant jį įkaitina. Ir Jautis atsilapojęs išeina pakvėpuoti grynu oru. Įkaušęs Jautis visada apsimeta, kad jis yra blaivus. Net jei jis ropoja ant grindų, apsimeta, kad ieško ištrūkusios sagos. Ir visada įsitikinęs, kad vakaras dar tik prasideda. Jaučio žmonės turi auksinę taisyklę: imti iš gyvenimo kuo daugiau: pradedant pinigais, baigiant seksu. Svarbu, kad namuose netrūktų židinio šilumos. Beveik tokie pat jo reikalai ir su tauriaisiais gėrimais. Jei rengiatės praleisti vakarą su Jaučiu, tik nesugalvokite taupyti. Antraip rizikuojate iš jo išgirsti: „Pasiųsk kvailį atnešti butelį, jis vieną ir atneš“. Beje, ir du buteliai neišgelbės jūsų gerų santykių.

REKLAMA
REKLAMA