REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 23-29 d.)

REKLAMA

Šią balandžio savaitę ypač suaktyvės visokie sukčiai, apgavikai ir intrigantai. Patartina būti budriems, nepriimti jokios nepatikrintos informacijos, nesileisti į abejotinus sandėrius ir nesivelti į konfliktus. Reikės būti sąžiningiems ir garbingiems, nemeluoti nei kitiems, nei sau ir nebūti naiviai patikliems, tada nenukentėsite.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę tvarkant finansinius reikalus vertėtų būti atsargiems. Pasisaugokite žmonių, kurie daugiau kalba, negu daro. Jeigu Jūsų prašys paskolinti pinigų, geriau mandagiai atsisakykite. Apskritai piniginiuose reikaluose galite pasikliauti tik savo šeima ir labai artimais žmonėmis. Sėkmė profesinėje veikloje didžiąja dalimi priklausys nuo jūsų diplomatijos.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Savaitė gana palanki. Žinoma darbo rezultatai priklausys nuo to kiek energijos įdėsite. Verslo susitikimai turėtų būti sėkmingi. Tiesa, savaitės pabaigoje galite pasielgti gana kvailai ir impulsyviai, tad svarbius sprendimus geriau atidėkite vėlesniam laikui.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Pirmoje savaitės pusėje būkite itin mandagūs bendraudami su bet kuo, kas gali įtakoti jūsų karjeros kaitą. Kalbėdami būsite suprasti pažodžiui, todėl prieš ką nors sakydami gerai pagalvokite. Antroje savaitės pusėje pasisaugokite intrigų, nedalyvaukite paskalų platinime, taip išsaugosite gerus santykius su kolegomis. Savaitgalį leiskite laiką su šeima ar artimais draugais.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Nuo savaitės pradžios pasistenkite nepervargti, išskirkite prioritetinius darbus, o viską, kas ne taip svarbu, atidėkite antrajai savaitės pusei. Sunkumai neturėtų „išmušti iš vėžių“. Nepamirškite, kad visos problemos laikinos ir išsprendžiamos. Geriau tyliai laukite kol praeis visi nesklandumai ir ramiai dirbkite. Savaitgalį galite gauti gerą žinią.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę labiau pasikliauti savo intuicija ir per daug nerizikuokite. Neinvestuokite pinigų į projektus, kuriais abejojate. Tai pat labai svarbu palaikyti gerus santykius su žmonėmis ir nedemonstruoti laikino silpnumo akimirkų, nes tai gali pakenkti jūsų karjerai.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Šią savaitę turėsite daug neatidėliojamų darbų, o nuotaikos, deja, bus visai ne darbinės. Juk pavasaris už lango.. Kažkokiam sumanymui įgyvendinti Jūsų žinių nepakaks, todėl gali prireikti draugų ar kolegų patarimų ir palaikymo. Savaitės pabaiga palanki spręsti šeimos ir namų ūkio problemas.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Svarstyklių ženklo atstovui šią savaitę labai svarbus pozityvus nusiteikimas. Daugiau dėmesio skirkite veiklai, kuri gali duoti greitų rezultatų, tai gali pagerinti Jūsų finansinę situaciją. Antroji savaitės pusė palanki priimant svarbius sprendimus, planuojant savo ateitį. Būsite nusiteikę kūrybingai, veiksite ryžtingai. Savaitgalis tinkamas aktyviam poilsiui.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Šią savaitę būsite labai aktyvūs, todėl greitai ir nesunkiai atliks bet kokią užduotį. Visgi priimant svarbius sprendimus reikėtų atidžiau analizuoti situaciją. Antroje savaitės pusėje daugiau bendraukite su draugais, tikėtina, kad būtent iš jų gausite ne vieną naudingą patarimą. Savaitgalį jausite mylimo žmogaus palaikymą, tik nereikalaukite iš jo daugiau, nei jis gali duoti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA