REKLAMA

Vasaros poilsio ir meilės horoskopas visiems Zodiako ženklams

REKLAMA

Turbūt kiekvienas norėtų sužinoti, kokių nuostabių pojūčių likimas jam suteiks šią vasarą?

AVINAS

(03.21–04.20)

Avinams būdingas veiklos troškimas. Net ir per atostogas jie negali tinginiauti. Permainos ugninį Aviną nuteikia entuziastingai. Jis nori parsivežti namo kuo daugiau naujų įspūdžių iš kelionių.  Ekskursijos į didžiuosius pasaulio miestus jam yra geriausios atostogos. Avinas mėgsta apsistoti pakankamia prabangiuose viešbučiuose ir prieš pradėdamas triukšmingą naktinį gyvenimą pasimėgauti masažu, pasipliuškenti baseine.

Vienišiems avinams birželio ir liepos mėnesiais seksis užmegzti naujus kontaktus ir paflirtuoti. Tik neskubėkite priimti skubotų sprendimų. Skirkite kuo daugiau laiko pažinti naujam kandidatui į gyvenimo partnerius. Turite šansų vasaros pabaigoje užmegzti tvirtą ryšį.

REKLAMA

Susiporavusiems avinams Jupiteris suteiks naujo polėkio. Galėsite pažinti savo partnerį iš kitos pusės. Ryžkitės leistis kartu į egzotišką kelionę. Nauji įspūdžiai atgaivins romantiškus jausmus.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Vasarą Jaučiams ramybė ir atsipalaidavimas bus svarbesni nei bet kuriam kitam Zodiako ženklui. Be to, Jautis yra tikras gurmanas. Į kelionę prie Viduržemio jūros ar į egzotišką Azijos šalį, kur galima bus susipažinti su kitų tautų virtuve,  jis leisis nedvejodamas.   Tipiškas Jautis visada būna pasirengęs pasimėgauti gardžiais patiekalais ir gėrimais. 5 žvaigždučių viešbutis jam beveik privalomas dalykas.

Vieniši jaučiai šią vasarą puikiai žinos, ko nori. Todėl jiems nebus neklystamai atpažinti tinkamą kandidatą į partnerius. Liepos mėnesį patartina tikslingai panaudoti savo žavesį ir daugiau flirtuoti su priešinga lytimi.

Susituokusiems jaučiams reikės būti atidiems, kad išvengtų gresiančių nesusipratimų ir konfliktų šeimoje. Birželio ir liepos mėnesiais pavyks išgyventi jaudinančių akimirkų, kai galėsite įsitikinti, koks puikus jūsų partneris.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Dvyniams reikia tokių atostogų, kur jie nuolat galėtų patirti ką nors nauja. Vasarą jie nenori atsisakyti nieko – nei sporto klubo, nei kultūros renginių, nei atsipalaidavimo ar gurmaniškų malonumų. Kadangi Dvyniai niekada negali ilgai ištverti vienoje vietoje, jiems labiausiai tiktų kruizas ar apžvalginės kelionės. Geriausia su grupe ar su draugų kompanija, nes jiems nuolat reikia turėti su kuo pasikalbėti ir pasidalinti įspūdžiais. Taip pat įdomūs renginiai ir vakarėliai Dvyniams būtini. Jie yra naktiniai svajokliai.

Vienišiems Dvyniams ši vasara bus jausminga, nesvarbu, ar jie ieško gyvenimo partnerio, ar tik savo malonumui nusiteikę sužmegzti naujų pažinčių. Dalinkite konplimentus ir priimkite juos, flirtuokite ir neatmeskite nė vieno kvietimo. Tuomet vasarą jums neteks nuobodžiauti nė dienos.

Santuokoje gyvenantys Dvyniai šią vasarą labiau nei bet kada ilgėsis švelnumo ir glamonių. Dažniau surenkite romantiškus vakarus su savo antrąja puse. Birželis ypač tiks ilgiems pašnekesiams.

VĖŽYS

(06.22–07.21)

Vėžys nemėgsta būti vienas ir mielai vyksta atostogauti su draugais ar savo šeima. Kaip ir priklauso jo ženklo gyvūnui geriausiai jis jaučiasi prie vandens telkinių. Nieko nuostabesnio už poilsį prie jūros jis nė negalėtų įsivaizduoti. Vėžys nori jaustis gerai, svajoti ir atsipalaiduoti malonioje draugijoje. Gurmaniški pomėgiai jam nėra svetimi. Taip pat Vėžiui patinka išskirtiniai kultūros renginiai, kuriuose dalyvauja žvaigždės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.