REKLAMA

Ar žiogelis gali pritraukti sėkmę ir gerovę?

REKLAMA

Nuo senų laikų žiogelis laikomas ypatingu aksesuaru. Manoma, kad jis gali būti naudojamas kaip galingas amuletas, saugantis savininką nuo bet kokios neigiamos įtakos.

Jūsų energinis laukas būna labai trapus, todėl pavyduoliai ir piktadariai gali tuo pasinaudoti ir jums pakenkti.

Žiogelis

Kai kurie netgi imasi magiškų ritualų ir užkerėjimų. Jeigu netikite visais šiais dalykais, vis tiek galite tapti energinių atakų auka.

Taip, negero jums linkintis žmogus kada nors už tai atsigriebs, bet prieš tai gali sukelti jums nemažai problemų.

REKLAMA

Žiogelis

Norėdami apsisaugoti naudokite žiogelį. Dar mano močiutė teigė, kad tai veiksmingas senovinis būdas. Visą į jus nutaikytą negatyvą pritrauks žiogelio adata ir užrakins viduje. Negatyvas negalės išrūkti ir pakenkti tokio amuleto savininkui.

Žali karoliukai apsaugo vaikus ir būsimas mamas, geltoni – artimą žmogų, raudoni – apsaugos meilę nuo užkerėjimų, mėlyni – šeimą.

ŽiogelisŽiogelio amuleto negalima perduoti kitiems žmonėms, jis turi būti prisegtas prie jūsų drabužių. Naktimis jį reikėtų laikyti po pagalve. Segtuką galima įsegti į išorinę arba išvirkščią drabužio pusę. Galima panaudoti karoliukus ir pasigaminti ryškų segtuką, kuris taip pat veiks kaip amuletas. ŽiogelisJeigu žiogelis susilankstys arba savaime atsisegs, vadinasi, kažkas bandė paveikti jūsų energinį lauką. Tokio žiogelio reikia nedelsiant atsikratyti, net jeigu jis pagamintas iš tauriojo metalo. Užkaskite jį į žemę kaip galima toliau nuo namų. Žiogelis

O jūs tikite tokių amuletų veiksmingumu?

Šaltinis: Vmarkus.lt

REKLAMA