REKLAMA

Idealios vestuvės pagal Zodiako ženklus

REKLAMA

Koks įvykis turi vainikuoti reikšmingiausią gyvenimo dieną? Kaip turi atrodyti svarbiausia šventė, galima nustatyti pagal Zodiako ženklą.

AVINAS

(03.21–04.20)

Kad Avinas pavadintų savo vestuves idealiomis, reikės pasamdyti vedėją ar net pakviesti visą muzikantų ansamblį. Jam sunku būtų švęsti be tradicijų, smagių konkursų, fejerverkų. Tačiau susitarti dėl kompromiso su juo būtų įmanoma, jei vietoj iškilmių bus pasiūlyta  įspūdinga povestuvinė kelionė, kuri kompensuotų stiprių emocijų trūkumą.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Jautis įsivaizduoja kuklias ir tuo pačiu respektabilias iškilmes. Kaip tai suderinti, žino tik jis. Jautis sutaupys, sumažindamas svečių skaičių. Jo lozungas bus „Verčiau mažiau, bet geresnių!“ Tuo pačiu principu vadovausis rinkdamasis vestuvių atributus, patiekalus ir aplinką. Ne visi draugai pateks į šventę, tačiau tie, kuriems pavyks pabuvoti Jaučio vestuvėse, nepamirš jų niekada.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Dvynių vestuvės turi būti ištisas teatro spektaklis. Jie nors ir vertina tradicijas, bet laiko jas atgyvenusiomis ir banaliomis. Jie ieškos naujų idėjų, rengs originalią teminę šventę. Jeigu dėl kokių nors priežasčių negalės suorganizuoti būtent tokių vestuvių, tai kitokių visai atsisakys.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Vėžiui svarbu, kad būtų laikomasi senų tradicijų. Šio ženklo nuotaka gali lengvai atsisakyti dizainerio suknelės ir apsivilkti tautinius drabužius ar kokį nors vintažinį rūbą. O jaunikis savo nuotakai padovanos senas šeimos brangenybes. Jų vestuvėse turės susirinkti visi giminės. Geriausia dovana jiems buvo giminės medis ir protėvių fotografijomis.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Liūtas norės iškelti karališkas vestuves su gausia puota. Garsūs svečiai ir žinomas vedantysis dalyvaus Liūto vestuvėse. Kad visi įsimintų iškilmes, Liūtas pats neliks nuošalyje, bet iš dalies perims vedėjo vaidmenį. Juk jis turi būti dėmesio centre ir sublizgėti, savo spindesiu aptemdydamas visas įžymybes. Tokiai šventei jis nepagailės bei pinigų, nei energijos, nei laiko.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Mergelės ženklo nuotakos būna nuostabiausios, o jaunikiai – racionaliausi.  Jų vestuvės bus idealios – bent jiems patiems. Nors niekas neras ko prikišti, bet iškilmės veikiausiai bus kuklios, nelabai jaukios ir nuoširdžios.  Praktiškoji Mergelė, aišku, taupys rengdama vestuves, bet tai neatsilieps jų kokybei.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Įgimtas Svarstyklių skonio jausmas padės organizuoti tokias vestuves, kurių nebus gėda parodyti net griežčiausiam kritikui. Jos atsižvelgs į visas įmanomas smulkmenas, nuo drabužių iki raštų, kuriais bus papuošti stalo indai. Toks smulkmeniškas organizavimas gali labai išvarginti, todėl Svarstyklėms patartina nepagailėti pinigų geram profesionalui, turinčiam puikią vestuvių rengimo patirtį.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Skorpionas mano, kad vestuvės turi būti įsimintinos ne tiek jauniesiems, kiek svečiams. Jis gali lengvai paversti savo vestuves milžinišku šou. Skorpionas pasistengs, kad kiekvienas svečias aktyviai dalyvautų vestuvėse, paruoš visiems individualių dovanėlių ir siurprizų, surengs intriguojančių konkursų ir šmaikščių pokštų. Pats Skorpionas malonumą patirs tik šokdamas pirmąjį sutuoktinių šokį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.