REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai  Zodiako ženklų (birželio 18–24 d.)

REKLAMA

Ši savaitė bus gana rami. Net tie, kurie susidurs su rimtais sunkumais, sugebės geriau nei bet kada išsaugoti savitvardą ir pamažu išspręsti problemas. Kai kurie svarbūs darbai ims strigti ir per ilgai užsitęs, bet dėl to niekas nenukentės. Net nedidelės klaidos neturės sunkių pasekmių. Vienintelis dalykas, kuris gali sukelti rimtų problemų – tai kvailas kai kurių Zodiako ženklų užsispyrimas ir nenoras išklausyti oponentų nuomonės.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę galite jausti įtampą, tačiau šis laikas gali būti sėkmingas kūrybingoms asmenybėms. Antroje savaitės pusėje į jūsų gyvenimą gali sugrįžti žmogus, su kuriuo anksčiau artimai bendravote. Greičiausiai jausite vidinį nerimą, bet tai normalu. Savaitgalį turėsite pasistengti pinigus leisti protingai.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Nestokosite energijos ir su entuziazmu imsitės darbų kurie Jums atrodys įdomūs. Šiuo metu vertėtų labiau įsiklausyti į artimųjų nuomonę, apsvarstyti rūpimą problemą ar situaciją ne vieniems, o su artimais žmonėmis. Antroje savaitės pusėje galite atskleisti seną paslaptį arba sužinoti apie rezgamas intrigas. Atidžiau klausykite kas jums sakoma, nieko nepraleiskite pro ausis.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę atleiskite sau viską, pasidžiaukite savo laimėjimais ir visiškai nekreipkite dėmesio į aplinkinių nuomonę. Antroje savaitės pusėje galite būti pastebėti ir su jumis stengsis susitarti kažkokiu labai svarbiu klausimu. Savaitgalį tikėtinas smagus susitikimas ar linksmas vakarėlis draugų rate.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Savaitė gali būti šiek tiek nervinga. Atsisakykite bet kokios nepamatuotos rizikos ar skubių, neapgalvotų sprendimų priėmimo. Norint susidoroti su iškilusiais sunkumais, teks pasitelkti visą savo žavesį, gyvenimišką patirtį, bei kolegų ar artimųjų patarimus. Nerekomenduojamos piniginės investicijos ar dideli pirkiniai, nes galimi nuostoliai ar kitokia žala.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Nerami savaitė, tikėtinos naujos, reikšmingos pažintys. Daugeliui Liūtų darbas padės atitrūkti nuo asmeninių nesėkmių. Nejusite visiškos veiksmų laisvės, Jus varžys kažkokie įsipareigojimai, skola ar neapgalvotai duotas pažadas. Antroje savaitės pusėje tikėtini ginčai su mylimu žmogumi. Jums vertėtų išmokti eiti į kompromisus. Savaitgalį stenkitės pailsėti, pasimėgaukite malonia kompanija.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Tai puikus laikas gerinti santykius su partneriu, artimaisiais ar užsiimti visuomenine veikla. Pirmoje savaitės pusėje tikėtinos geros naujienos darbe. Antroje savaitės pusėje gali tekti spręsti asmeninio gyvenimo klausimus, pasirūpinti artimaisiais ar padėti geram draugui. Savaitgalį kontroliuokite savo išlaidas ir nepasiduokite įkalbinėjimams daryti tai, ko nenorite.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę darbe būkite itin atidūs ir pasistenkite nedaryti klaidų. Galimi nedideli pakitimai kuriuose turėtumėte dalyvauti ir nepraleisti savo galimybių. Nieko nebijokite, sulauksite palaikymo iš draugų ar jums artimų žmonių. Savaitgalį tikėtini nesutarimai su artimaisiais, greičiausiai dėl finansinių klausimų.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Šią savaitę galite tapti intrigų auka. Geriausia ką galite padaryti, tai nesiginčyti, nesiteisinti ir nebandyti aiškintis santykius su aplinkiniais. Apskritai patartina mažiau būti tarp žmonių. Priimdami svarbius sprendimus vadovaukitės savo asmenine patirtimi. Savaitgalį turėtumėte atkreipti dėmesį į savo artimuosius – jiems reikės Jūsų supratimo ir pagalbos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA