REKLAMA

Liepos mėnesio horoskopas 12–ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2018 metų liepos mėnesį dauguma Zodiako ženklų bus valdomi troškimų. Į pirmą planą išeis jausmai, sustiprės poreikis užjausti ir suprasti aplinkinius. Darbo reikšmė sumažės. Net darboholikams svarbesni atrodys šeima, namai ir visa, kas su jais susiję. Bendraudami su artimaisiais būkite kantrūs, kad išvengtumėte nesutarimų ir barnių.

Antras vasaros mėnuo bus tinkamas aktyviam poilsiui, smagioms kelionėms. Tik reikės būti atsargiems, akla rizika nieko gero neduos. Šį mėnesį nepatartina pradėti verslo, nes jis nebus sėkmingas. Liepa bus sunkus metas kūrybinius darbus dirbantiems žmonėms, Jie pasijus nereikalingi. Bet tai bus apgaulingas įspūdis. Reikia rodyti iniciatyvą, tada viskas pasiseks.

Tai bus puikus mėnuo flirtui ir romanams. Didelė tikimybė, kad atsitiktinis susitikimas peraugs į rimtus santykius.

AvinasAVINAS

(03.21–04.20)

REKLAMA

Avinas nuspręs įrodyti visiems, kad jis yra geriausias iš geriausiųjų ir dar visais atžvilgiais. Darbe jis užsivers ant savo pečių iš pat pradžių neperspektyvų projektą, sugaiš prie jo daug laiko, o rezultatas bus niekinis. Namuose pradės daryti remontą, kurio taip ir neužbaigs dėl pinigų stokos.

Jo santykiai su antrąja puse taip pat nebus sklandūs. Kils barniai dėl pavydo ir skandalai dėl išlaidumo. Po tokio visais atžvilgiais nesėkmingo etapo Aviną apims depresinės nuotaikos. Jis ims agresyviai ir nedraugiškai elgtis su savo artimaisiais. Mėnesio pabaigą Avinas rizikuoja praleisti ligoninėje, mat jo kraujo spaudimas ims šokinėti dėl nuolatinių stresų ir neigiamų minčių.

JautisJAUTIS

(04.21–05.20)

Liepos mėnesį Jaučiui teks daug jaudintis ir kentėti dėl savo perdėto jautrumo ir įtarumo. Jam kaip niekad reikės artimųjų paguodos ir supratimo, bet taip ir nesulauks. Mėnesio pradžioje Jautis kentės dėl nuoskaitų ir bus nusiminęs. Išeiti iš depresinės būsenos jam padės artimas giminaitis, kuris sugebės jį palaikyti ir padrąsinti.

Meilės sferoje viešpataus štilis. Draugai savaitgalį surengs jam linksmybių šou, apgaule išsitemps jį į gamtą, kur jis galės atsipalaiduoti ir pamiršti visas problemas. Liepos mėnesį jam pavyks susirasti papildomą uždarbį, kuris stabilizuos jo pakrikusią finansinę padėtį.

DvyniaiDVYNIAI

(05.21–06.21)

Ateina laikas, kai Dvyniai bus užsiėmę tik savo meile. Tie , kurie jau turi nuolatinį partnerį, tobulins savo santykius. Kiti imsis aktyviai ieškoti sau antrosios pusės, pavyzdžiui, pajūryje ar kalnuose, kur vyks atostogauti. Per atostogas gali įvykti nesusipratimų, skandalų ar net muštynių. Vyriški šio ženklo atstovai pademonstruos jiems nebūdingas kovines savybes, kai reikės varžytis dėl patikusios merginos ar užsibrėžto tikslo.

Juos pačius nustebins jų elgesys. Jie pasijus stiprūs, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi, kas jiems labai pravers profesinėje srityje. Jeigu jie leis sau dirbti atsainiai ir tinginiauti, tai iškart atsilieps jų finansinei padėčiai.

VėžysVĖŽYS

(06.22–07.22)

Visą liepą Vėžiui teks daug bendrauti su savo šeimos nariais. Jeigu jis planavo atostogas šį mėnesį, tai jas turės praleisti su kokiu nors artimu asmeniu, kas šiek tiek nuliūdins vienumos mėgėjus. Tie, kurie nusprendė liepą dirbti, paprasčiausiai paskęs savo darbuose, ant jų pečių bus užversti ir tokie įsipareigojimai, kurie anksčiau jiems nepriklausė. Tačiau tokia padėtis tik džiugins Vėžį, kuris visada entuziastingai imasi naujo, įdomaus užsiėmimo.

REKLAMA