REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (birželio 25 – liepos 1 d.)

REKLAMA

Šią savaitę dauguma Zodiako ženklų turės nenumatytų išlaidų. Pinigai tirps lengviau nei bet kada, todėl patartina stengtis pataupyti, kad paskui nereikėtų stebėtis ir klausinėti savęs, kur išgaravo atlyginimas. Vasaros viduryje visiems maga labiau atsipalaiduoti ir leisti sau daugiau pramogų bei malonumų. Žinoma, galima palepinti save, bet turėkite saiko.

AVINAS

(03.21–04.20)

Jau savaitės pradžioje būsite linkę perdėtai rizikuoti, greičiausiai rizika nepasiteisins. Trečiadienį “nepražiopsokite“ naudingo pasiūlymo. Ketvirtadienį visus sprendimus priimkite savarankiškai, prieš tai pasvėrę visus „už“ ir „prieš“. Daugiau dėmesio šią savaitę skirkite šeimai ir vaikams.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Gera savaitė. Būsite nusiteikę kūrybingai, aplankys ne viena gera ir įdomi idėja. Pirmadienį geriau nepradėti nieko naujo, o tęsti jau pradėtus darbus. Trečiadienis – bene sėkmingiausia savaitės diena. Visą savaitę stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Savaitgalis labai tinkamas išvykoms su šeima ar draugais.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite santykiams su verslo partneriais ar kolegomis gerinti. Pirmadienį būkite itin mandagūs bendraudami su bet kuo, kas gali vienaip ar kitaip įtakoti Jūsų gyvenimą. Taip pat dabar tinkamas laikas „padirbėti“ su skolininkais. Antroje savaitės pusėje prieš Jus gali atsiverti naujos galimybės. Savaitgalį tikėtini malonūs susitikimai su senais pažįstamais, draugais, kurių ilgą laiką nematėte.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Savaitės pradžioje tikėtinos išvykos ir kelionės. Antradienis ir trečiadienis tinkamas naujo projekto pradžiai, o štai antroje savaitės pusėje geriau atsisakyti rizikingų pasiūlymų. Geriausių rezultatų šia savaitę pasieksite su įtakingų pažįstamų pagalba. Savaitgalį greičiausiai teks įsivelti į ginčą su artimaisiais.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę prasideda geras laikas kūrybinių idėjų įgyvendinimui. Pagalvokite apie netolimą ateitį. Kuo daugiau pastangų įdėsite dabar, tuo lengviau bus vėliau. Taip pat turėtumėte skirti laiko savo namų ar darbo vietos apvalymui. Šeštadienio vakaras idealus romantiškam pasimatymui.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Šią savaitę didelė tikimybė patirti nenumatytų išlaidų, bet taip pat trečiadienį arba ketvirtadienį galimos ir  papildomos pajamos. Neatsargus žodis, savaitės pabaigoje, gali įžeisti pašnekovą ir sukelti priešiškus jausmus. Vykite šalin pesimistines nuotaikas – gyvenimas gražus!

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Pirmadienį galite sulaukti gerų naujienų, bet tikėtina, kad jos bus truputį perdėtos. Taip pat turėsite galimybių užmegzti glaudžius ryšius su įtakingais žmonėmis. Antroje savaitės pusė labai tinkama kelionėms, išvykoms, komandiruotėms. Savaitgalį praleiskite aktyviai. Jeigu nesėdėsite namie, galima romantinė pažintis.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Šią savaitę bus pamirštos senos nuoskaudos, nuo ko pasijusite kur kas geriau. Pirmoje savaitės pusėje tikėtinas puikus pasiūlymas, kurį priėmę turėsite pademonstruoti visą savo profesionalumą. Sudėtingi klausimai spręsis stebėtinai sklandžiai. Savaitgalį važiuokite prie jūros, arba nueikite į kiną, koncertą. Jums reikia naujų emocijų.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Savaitė palanki kurti tvirtą pagrindą ateičiai ar užbaigti tai, prie ko jau seniai ir atkakliai dirbate. Tiesa darbo rezultatai priklausys nuo to kiek energijos įdėsite. Savaitės viduryje galite gauti gerą žinią. Savaitės pabaigoje pasisaugokite intrigų darbe, nedalyvaukite paskalų platinime, taip išsaugosite gerus santykius su kolegomis. Santykiuose su mylimu žmogumi pagaliau turėtų įsivyrauti harmonija.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA