REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (liepos 2–8 d.)

REKLAMA

Šis savaitė daugumai Zodiako ženklų bus įdomi ir permaininga kaip orai, bet tai bus geras dalykas. Daug kas sugebės pailsėti nuo monotonijos ir pasidžiaugti vasara.

AVINAS

(03.21–04.20)

Savaitė palanki draugiškiems susitikimams ir romantiškiems pasimatymams, taip pat tai geras laikas finansiniams reikalams spręsti ir vertingiems pirkiniams įsigyti. Atidus analizavimas ir kruopštus skaičiavimas – tai dalys, garantuojančios šios savaitės darbų sėkmę. Taip pat svarbu tinkamai sureaguoti į gerus pasiūlymus. Savaitgalį gali apimti liūdnos nuotaikos ir reikės palaikymo iš šalies. Nesilaikykite įsikibę praeities, tada viskas susitvarkys savaime.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Savaitė tinkama drąsiems sumanymams įgyvendinti. Tiesa su aplinkiniais turėtumėte elgtis kuo diplomatiškiau ir vartoti kuo mažiau aštrių žodžių. Ramybė, savikontrolė ir geranoriškumas padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Savaitgalį tikėtini ginčai ar problemos su šeimos nariais, giminaičiais, kurias būtent Jums teks išspręsti. Šiuo atveju vertėtų valdyti savo emocijas.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Visi šią savaitę padaryti geri darbai bus ne tik malonūs, bet ir naudingi. Be to, kūrybinis potencialas bus gana didelis, tad gali kilti puikių idėjų, planų, į kuriuos vertėtų nenumoti ranka. Savaitgalį gali išaiškėti painios praeities istorijos detalės, kurios pastūmės Jus į konfliktą.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šią savaitę ne viskas klostysis taip, kaip norėtumėte. Nedideli nesusipratimai gali sukelti nepasitikėjimo savimi jausmą. Tačiau savaitės pabaigoje vis vien jausitės nugalėtojais, o ir meilės reikaluose seksis. Kažkas Jums rodys ypatingą dėmesį.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Savaitė gana palanki, tik svarbu laiku ir tinkamai sureaguoti į gerus pasiūlymus. Nebijokite parodyti savo išradingumo, ginkite savo nuomonę, žinoma tai darykite taktiškai. Nemenkinkite pašnekovo, su kurio nuomone nesutinkate, toks elgesys gali privesti prie nemalonaus konflikto. Savaitgalį nerizikuokite pinigais, o didelius pirkinius atidėkite ateičiai.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Šią savaitę užgrius nemažai buitinių ar asmeninių reikalų. Gali tekti nemažai pasinervinti. Visus nesvarbius darbus atidėkite vėlesniam laikui. Savaitgalį tikėtinas smagus vakarėlis ar aistringas pasimatymas.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę venkite skandalų ir pokalbių pakeltu tonu, nes tai, nors ir neilgam, gali sujaukti Jūsų gyvenimą. Be to rizikuojate įgyti priešų, kurie Jums tikrai nereikalingi. Savaitgalį netikėkite primityviu meilikavimu. Kažkas gali pasinaudoti Jūsų patiklumu negražiais tikslais.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Savaitė greičiausiai bus įdomi, tačiau aplinkybės ne būtinai klostysis taip, kaip Jūs norite. Pirmoje savaitės pusėje gali tekti įrodinėti, kad mokate ne tik kalbėti bet ir daryti. Antroje savaitės pusėje nustebinti gali įtakingi pažįstami ar draugai, pasiūlydami tai, kas padės Jums sublizgėti. Tikėtina, kad savaitgalį leisite laiką malonioje draugijoje ar džiaugsitės intymiomis akimirkomis su mylimuoju (mylimąja).

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Regis, esate pavargę nuo monotonijos, jei tik galite, atitrūkite nuo įprastos veiklos ir susiorganizuokite sau nedidelę pramogą. Šią savaitę trauksite aplinkinių dėmesį ir lengvai pelnysite jų palankumą. Svarbi pažintis gali užsimegzti kultūrinio renginio metu, tiesiog pasitelkite į pagalbą malonią šypseną.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA